Záložky

Poledne 21. století

Alternativní názvy: Poledne 21. století

Space online hra Polední 21. století vás zve vytvářet a rozvíjet jejich vlastní kolonie na jednom z planet sluneční soustavy, stejně jako se snaží svou ruku na dobytí nových území pro těžbu unikátních zdrojů. V poledne 21. století, on-line, budete stavět základny, rozvoj infrastruktury, vyhledávat důležité pro rozvoj zdrojů, a to vše na pozadí kosmických-městské krajiny.

Herní Poledne 21. století, on-line vytvořen na motoru, Flash, takže konfigurace počítače vystaveny některé systémové požadavky. Takže, hrát hry on-line Poledne 21. století vyžaduje PC

• Operační systém Windows 98/2000/XP nebo Vistax32/Seven,

• Procesor Pentium 3 800 MHz a vyšší,

• 256 MB paměti RAM,

• 64 MB grafická karta nebo vyšší,

• stabilní připojení k internetu.

• Adobe Flash přehrávač.

Pokud jde o prohlížeče, Poledne 21. století, on-line hra, která je podporována všemi prohlížeči.

Připojte se do hry Polední 21. století začíná větou "vstoupit do akademie", klikněte na něj a než přijdete vyplnit vaše data pole. Zadejte

• přezdívka - přezdívka

• řešit aktuální schránku

• Heslo

• kód pro ověření.

Chcete-li zkontrolovat poledne 21. století byla dokončena, uživatelskou dohodu a přijímám odkaz pro aktivaci vašeho účtu, je v dopise, který přijde na zadaný e-mail.

Takže, tvůj v poledne 21. století, on-line registrace potvrzena a hřmění intergalaktické války se dostanete do této vzrušující kosmické reality. Začnete hrát poledne 21. století na planetě Orion, bude to vaše osobní místo. Postavy zde jsou standardní, ale můžete si vybrat jednu ze tří frakcí:

• kolonizátoři

• obchodníky

• piráti.

Kosmická sonda také přiřadit standardu, který jste právě přečetli jeho parametry.

Tak, v blízké budoucnosti, nebo si vyhraje a prozkoumat nové území, nebo držet ekonomiky, nebo cestovat do vesmíru pirát s zlými úmysly. No, tak daleko, prioritním úkolem bude vybavovat svou vlastní kolonii, aby "zakrýt zadní."

Hlavním zdrojem v galaxii - je energie. Můžete si jej z elektrárny, která bude muset postavit. Ve vězení se můžete také stavět továrny, která bude sestavovat moduly pro kosmické lodě. Vaším hlavním úkolem v této fázi - budovat svůj vlastní vozový park, je jediný způsob, jak můžete bezpečně pohybovat po galaxii, ale v případě útoku dát přiměřenou odpověď.

Neméně důležitým zdrojem - Vodík, které plují kosmické lodě. Výpis je stejně důležitá jako energie.

Na rozdíl od nich, že jsou na planet zdrojů, jako jsou měď, křemík a zlato. Každá z těchto zdrojů pro vás vyrobit nano-roboti budou své věrné pomocníky ve všech dílech.

V poledne 21. století, hrají obzvláště zajímavý, protože to může doplnit svůj vozový park nejen postavit závod na výrobu kosmických lodí. Například, můžete stále útočit na lodě, jejich okrádání, přičemž na palubě lodi. A že nemusíte nutně mít vesmírnou loď a spoustu elegantní zkušenosti. Zde důležitá taktika dobře a světlá výška, samozřejmě. Také do své flotily můžete přidat plujících lodí, vzít do vleku a jít do kolonie, bude tam nano-roboti mají sladkosti.

Největší hrozbou, a to zejména za zlomek obchodníků jsou cizinci, kteří se nazývají Trinnitami. Tento cizinec se piráti, jejich cílem - karavany zdroje. Všimněte si, že se blíží téměř nemožné, takže důraz v obraně proti nim - je rychlost odezvy. No a hmotnost - větší je vaše flotila, tím snadněji hrát hry on-line Poledne 21. století, za všech odvětvích rozvoje.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more