Záložky

Point Blank

Alternativní názvy: Point Blank

Dnes vám předkládáme vytváření vývojáře NCsoft, který se proslavil v první řadě nepochybné on-line hit Lineage 2. To Point Blank online hra v týmu Schutterovi první osobě on-line. Hra sama o sobě je připomínající zajímavou syntézu dynamické charakteristiky střelby "Quake" a taktická složka vlastní Counter-Strike. Tam je málo, že se rozhodnou své abmundirovanie a stav. Hlavní věc je schopnost střílet co nejpřesněji, protože oddech po virtuální smrti uvedeny jen 5 sekund.

Aby bylo možné hrát hru on-line Point Blank, musíte být předány registrace Point Blank. To vyžaduje poměrně dost, a to:

1. Zadejte své jméno ve hře (přihlášení).

2. Zadejte nové heslo.

3. Zadejte svou e-mailovou adresu.

4. Zadejte obecné informace o sobě (pohlaví, věk, atd. )

. 5. Jdi se podívat, že jste skutečná osoba a ne bot.

6. Potvrďte svůj souhlas s obecnými pravidly hry.

Po Point Blank kontrola je dokončena. Aby bylo možné začít hrát Point Blank je třeba nainstalovat hru na počítači.

: Jak to udělat,

1. Na úvodní stránku Point Blank on-line Přejděte na "Stáhnout hru."

2. Poté se instalace spusťte program "Zapuskator" po startu, který začíná stažením instalačního programu.

3. Spusťte instalační soubor a online hry Point Blank spustí v počítači nainstalovány.

Instalace a registrace hru Point Blank prováděny zcela zdarma.

Developers Navrhuji, abychom se ponořit do atmosféry z bojových operací na různých místech, včetně restaurací, muzeí Chinatowns, vinutí tunely v podzemí, kde bude vlak auta proklouznout kolem vás. Takže hrát hry on-line Point Blank fanoušky unavené zajímavých míst brzy.

Ve hře jste zváni, aby se stal bojovníkem válčícími stranami. Skupiny - jak klasické hry tohoto žánru. Je to teroristé a komanda. V Point Blank hry a zabije milovanou skrze nás od jiných podobných her arzenál střelných zbraní. Pistole, pevné disky, brokovnice, odstřelovací pušky a granáty. To vše a mnohem více vám k dispozici. Také si můžete změnit vzhled vašich zbraní (například - zlato Kalashnikov pušky) a zařízení pro reálné peníze, stejně jako body skóroval ve hře.

Navzdory podobnostem s jinými podobnými projekty on-line hra Point Blank je ještě jedna vlastnost, která je pro fanoušky hurikánu střílení promění v obrovské plus. Zesnulí hráč téměř okamžitě obnovena na základě svého týmu a pokračuje v boji. To dělá hru více dynamičtější a nedává vám nudit se na obrazovku počítače, stejně jako své přátele a nepřátele se snaží nalákat monotónně příteli - další přepadení. Není čas a příležitost, aby se pasou na nepřítele s odstřelovací puškou. To je hra pro ty, kteří milují a vědí, jak střílet rychle.

Dokonce i když jste na těchto hrách nový, nebudete mít těžké se přizpůsobit herní atmosféry a řízení. Vzhledem k dynamice hry, okamžitě zvyknout si na tempo a začít zabíjet své nepřátele bez trochou opatrnosti. Hra rozhraní je také to, aby si dlouho zvykat. Na stránce struktury hry najdete prodejnu zásoby, čeká seznam hráčů, obrovský seznam klanů a další užitečné informace.

Doufám, že výše uvedené informace je zřejmé, že Point Blank online hra je právě pro vás. Takže se nemusíte ztrácet čas. Začněte hrát Point Blank nyní!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more