Záložky

Planet Zhelezyaka

Alternativní názvy: Planet Zhelezyaka

"Planet Zhelezyaka. Žádné minerály, žádná voda, žádná vegetace, obývané roboty "- slogan ze slavné karikatury přesně popisuje svět hry Planet Zhelezyaka on-line. Jeden malý, ale velmi důležitý detail - místní roboty jsou vybaveny výkonným kvazitronnym mozku, a tak nemají obávat žádných vesmírných pirátů. Roboti jsou budovy, renovace, válka, sabotáž a sabotáž provedena, a prostě dělat si legraci ze sebe. Oni přestavěli celou planetu, pro pohodlí a prostornost obrátil ji do obrněného a zesílené duté koule. Musíte se řídit tyto pracovité, chytré, bojovné, důvtipný a vysoké mechanické bytosti, které vám přinese mnoho radosti a potěšení.

Online hra Planet Zhelezyaka bude fungovat i na počítači "konfigurace kanceláři": Pentium 4 2,33 GHz, 256 MB RAM, grafická karta s 128 MB grafické paměti.

Připojte se do hry Planet Zhelezyaka poněkud bizarní, ale velmi jednoduché. Vyberte si náš typ robota - jeden ze čtyř. Zadejte ASO (tzv. e-mailu zde), vymyslet název hry - Aydenik, uveďte polaritu (vaše rovnosti žen a mužů), zadejte PIC (heslo). Připojit Planet Zhelezyaka vyžaduje, abyste práci e-mailovou adresu, bude zaslán aktivační kód. Zavést znaky z obrázku bezpečnostní kód, přečtěte si a potvrďte náš souhlas s pravidly hry.

Po aktivaci účtu Planet Zhelezyaka on-line registrace je dokončena.

Hra Planet Zhelezyaka on-line - nádherný svět, neobvyklé pro muže. Časové jednotky nejsou lidské a robotické: ještě, tiky, thekálních, tzv. aktuální rok a den - tuk. Celá planeta je pokryta obrovskými hromadami šrotu, z nichž pracovití roboti extrahovat hlavní zdroj - kus železa. Z nich v zbrojnice sbírat různé zařízení - věcičky, jak obranných a útočných akcí.

Databáze Informační centrum řízení použít vykonávat všechny základní operace, stejně můžete zobrazit informace o událostech ve hře a herní výkon. Hlavní index - váš sklon, tím vyšší je, tím vyšší je vaše pořadí.

Workshopy databázi každý večer vydala novou várku robotů. Můžete si také najmout cizince, pokud jeho nestačí. Planet Zhelezyaka online hra pokračuje tak dlouho, jak si můžete vyrobit a udržovat své roboty. Nepřátelé budou bránit vás, aranžování sabotáž, útočí a krade kus železa. Silné obranné roboty, high-tech věcičky a vojenské důvtipný vám pomůže v těžkém boji o titul vůdce nejlepších robotů.

Chcete-li hrát hru Planet Zhelezyaka on-line, budete potřebovat správné studium vlastností robotů. Jejich hra do čtyř skupin, které se liší počtem různých kvazitronov elektronického mozku. Barva kvazitronov určuje nejen barvu robota, ale jeho bojové vlastnosti a technické parametry.

Kvazitrony Red Raiders mají - velmi bojovné roboty. Orange - dobře chráněný těžké deferorov. Zelená kvazitrony z robotů Spicer univerzálních skautů a sabotérů a modré vybaven indzherikov špičkové technologie.

Když zvládnete základy managementu, pohrajte si v obraně a útoku, přejděte na zvláštní místo - Drome. Zde si začne hrát hru on-line Planet Zhelezyaka v plné síle - soutěžit s ostatními hráči se pohybují do hodnocení schody. Zde máte všechny příležitost dokazovat zručný mistr šprýmař vtipný a odvážný velitel vašich robotů.

Play Planet Zhelezyaka vám pomohou ve hře chat - Chatter, stejně jako herní fórum.

Kopání tým skutečných robotů (boj, obrana, sabotérů a inženýrů), pozvěte své přátele a známé na jejich spojení a začít hrát Planet Zhelezyaka prokázat všechny jeho chlad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more