Záložky

Piráti Online

Alternativní názvy: Piraty Online

Online hra Pirates - nádherný svět vzdálených putování, bitvy na moři i na souši, obrovské rozlohy oceánu a úžasných objevů.

U hry Piráti on-line se hodí do libovolného kancelářského počítače: CPU Pentium IV 2GHz, 128MB grafická karta, 256 MB RAM a 3,5 GB volného místa na pevném disku, stejně jako přístup k internetu.

Chcete-li hrát tuto hru online, Piráti, stáhnout speciální program - herní klient, který bude zajišťovat kontakt s herním serverem na Internetu. Klient nevyžaduje instalaci, stačí rozbalit a spustit soubor piráty. exe.

Připojte se do hry Piráti on vypadá. Na první stránce si můžete ihned vstoupit do hry, pokud jste již stranou herní sítě COD. Pokud ne - stisknete tlačítko "registrovat", zadejte e-mailovou adresu, myslet a zadejte alias pro herní profil, zadejte stejné číslo z obrázku. Další, vytvořit herní účet: vymyslet a zadejte slovo - přihlašte se a mít heslo pro vstup do hry (přihlašovací jméno a heslo musí být odlišné! ). A samozřejmě, musíte si přečíst a potvrdit Smluvní podmínky. Vše o tomto zápisu Piráti Online je dokončena.

Zde je návod, jak hrát hru on-line Pirates. Ale nejprve je třeba stáhnout aktualizaci, protože hra se neustále vyvíjí, stále více zajímavější a vzrušující! Když je aktualizace dokončena, můžete si přečíst pirátský zprávy, a dostat se do hry po kliknutí na nápis "pro spuštění hry."

Zůstává jen si vybrat herní server, na kterém budete mít v Piráti z on-line hry. To je velmi důležité operace. Lieberthal na serveru hodně silných hráčů, dobrých tržních výrobků vlivné aliancí. Výkon tam je již rozdělen. Pro vás vhodnější serveru Treasure Island, budete na stejné úrovni s ostatními nováčky a rychle dobýt obrovskou pirátskou slávu. A pak se budeme snažit svou sílu a Lieberthal.

Takže všechny nudné technické detaily v pozadí, vyberte herní server, vstup své přihlašovací jméno a heslo a můžete začít hrát bezpečně v Pirates online!

Na začátku hry se vaše postava je v přístavu. Ano, budete také muset zvolit strmou hrdinu! Tam jsou jiní, na výběr dvě postavy mužů, dvě ženy, všichni jsou různé pohledy a osobní vlastnosti, všichni žijí v různých městech. Můžete si vybrat vzhled, oblečení, vlasy hrdina, myslím, že se o něj zvučný a hrozné jméno, jak se sluší decentní pirát.

Piráti on-line registrace, aby vám statečného kapitána, je mazaný, obchodní, průzkumník a objevitel zvědavé nových zemí, a samozřejmě impozantní pirát! Hra je plně odhalit své schopnosti a sklony, svěží vítr vzdálení putování vyluhovat fit a v dobré náladě.

Pirates online hra jednou provždy dobýt vaše srdce velkolepé námořní bitvy zahrnující desítky lodí, za použití různých metod boje. Námořní obchod, protože velké Cortez lákají vás s jeho pestrou, řadu produktů a zemí. Jako pravý námořník, jeho srdce a duše (a peníze), dáte do své lodi, a to bude váš nejlepší přítel, vás dopraví do vzdálených břehů, na to budete dobývat nepřítele a, pokud je to nutné, zachránit kamaráda před smrtí. Nezapomeňte, že podle staré námořní tradice, dát loď krásné jméno, které vám přinese štěstí.

Pirates online hry - skutečné historické a geografické encyklopedie XVI. století, a všechna dobrodružství, cestování a objevy v něm příliš reálné. By měl objevit nový kontinent, proniknout do tajemství egyptských pyramid - co by mohlo být lákavější?

Minete řadu misí, misí, postupně učit moudrost všech her a pak se bude řešit záhadný úkol najít starověké poklady, některé z nich mohou být předány pouze s přáteli, spojenci.

Hra má pohodlné a komfortní herní chatu fórum, kde můžete chatovat se svými přáteli společně řešit složité, ale vzrušující úkol najít odpovědi na všechny otázky, týkající se utkání, a jen strávit čas v příjemném rozhovoru.

Hodně štěstí ve hře, statečný námořník!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more