Záložky

Perfect World

Alternativní názvy: Ideální svět

Online hra Perfect World - multiplayer RPG vyvinutý v Číně. Hra je založená na čínské mytologie a dobyli nejen publikum milionů východního světa, a průvody a úspěšně v evropských zemích. Ruská verze vydání se uskutečnilo v roce 2008, po kterém všichni fanoušci «World of Warcraft» a «Lineage 2" měl příležitost posoudit úplnost všech výhod Perfect World on-line.

Připojte se k nim a lze, samozřejmě, předběžně registrovány. Pak okamžitě pozorovat, že pro známé uživatele poštovních služeb pošty. ru registrace ve hře Perfect World nepotřebuje, potřebujeme jen autorizovat svůj e-mail. Pro ostatní hráči, kteří se chtějí připojit k původní herní svět Perfect World Online registrace není nic složitého - zadejte adresu aktuální e-mailový účet, přihlašovací jméno, heslo a bezpečnostní kód image. To je asi vše, vaše registrace dokončena Perfect World.

Evidentní a nespornou výhodou, si nemůže "pochlubit" nejvíce hračky on-line, můžete nyní, začíná hrát hru Perfect World Online. Jedná se o vytvoření znaku, nebo spíše flexibilní systém, který nám nabídl vývojářům, tzv. přizpůsobení. Hra Perfect World navrhuje vytvořit jedinečný charakter, které jsou přístupné na modifikace a oprava téměř všech svých vnějších parametrů (část těla, obličeje, nosu, rtů, očí, až do šířky žáka), stejně jako oblečení položky. V důsledku toho se v dokonalém světě bude hrát ani jeden z obvyklé hry klonů, a velmi originální, můžete vytvořit postavu. Výběr závody opravdu scvrkává na malý počet z nich, ale ve skutečnosti na možnosti popsané výše, je to nikdo nebude litovat.

Hra Perfect World má svůj vlastní závod

  • Lidé, některé z nich jsou bojovníci a kouzelníci
  • Zoomorph, které může proměnit zvířat
  • Oxidy, někde v blízkosti známější pro nás elfy, ale mají křídla

Také ještě klany: "Ancient" a "obojživelníci" - mystické a tajemné bytosti. Každý zástupce má určité výhody oproti ostatním, některé velmocí a několika čínských ethno-čipy v obraze. Každá "větev" má dvě třídy - Bol Bol magosposobny a militantní. Zahrajte si Perfect World může být sám nebo se připojit k Klan / skupina, i když za vřelé přivítání a pár desítek úrovní jste náhodou pracovat.

Pokud jste přemýšlel, pak máme řadu funkcí RPG, pak jste konečně rozhodnete hrát online hry Perfect World, nebo postavit na vedlejší kolej. Ve většině případů, úkoly hra je skládat z různých (z hlediska složitosti a úrovně tolerance) questy, které hráč obdrží z NPC-znaky. Kromě míst, vaše postava očekává plnohodnotné existenci - že si mohou najít kamarády, zamilovat se a založit rodinu, mít koníčky a rozvíjet jejich talent.

Dokonalý svět online hra umožňuje umístění vaší postavy 44, mezi nimiž provozu meziměstské portály. Projděte si to - potěšení, samozřejmě, není zadarmo. Nicméně, v obchodě si můžete koupit koně (medvědí nebo panter), nebo jezdit na zoomorfními, jestli nevadí. No, v nejhorším případě, může výlet. I když někdo z tohoto zla? Svět vzhled ...

Stručně řečeno, Perfect World on-line hra, kde budete muset dívat, jako show (a to i v tom nejlepším světle! ) A žít v reálném mýtický život s jejich vlastním druhu. Podle mého názoru, pán se snažil Celestial špatný ... no, aspoň tady.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more