Záložky

Perfect World Mobile

Alternativní názvy:

Perfect World Mobile je legendární MMORPG hra, kterou můžete hrát na svém mobilním zařízení odkudkoli. Ve hře najdete krásnou grafiku v kresleném stylu. Velmi sympatické postavy, dobře namluvené a skvěle zvolená hudba. Hra je velmi atmosférická. Zde musíte vytvořit svůj tým a rozvíjet dovednosti válečníků. Prozkoumávejte svět a plňte zajímavé úkoly.

Než začnete, navštívíte editor postav, kde si vytvoříte postavu výběrem jejího vzhledu a jména.

Dále vás čeká proces učení, ale naučit se hrát bude zábavné a nebude to vůbec těžké. Poté můžete začít hrát Perfect World Mobile sami.

Svět ve hře je obrovský a aby vám v něm usnadnili cestování, vývojáři poskytli mnoho možností pro vozidla. Od rasových zvířat po tvory schopné pohybovat se vzduchem. Zvládnout je nebude těžké, stačí si nastavit směr, kterým se chcete ubírat.

Hru nejlépe spustíte, když projdete kampaní se zajímavou zápletkou, od které nebude snadné se odtrhnout. Jakmile si na to zvyknete, můžete přijímat další úkoly od postav, které potkáte na svých cestách.

Kromě obyvatel fantasy světa potkáte i padouchy, kteří se pokusí zničit váš malý oddíl. To může vést ke smrti pohádkového světa, s jehož záchranou se musíte během hry vypořádat.

Čeká zde na vás spousta různých aktivit:

  • Dokončete úkoly
  • Bojujte se zlem
  • Sbírejte nejsilnější a nejodvážnější bojovníky v týmu
  • Postarejte se o svůj domov
  • Prozkoumejte neuvěřitelně velký otevřený svět

Toto je seznam toho, co budete dělat, ale ve skutečnosti jsou ve hře ještě zajímavější věci.

Vždy je něco nového. Přidána nová místa v rozsáhlém světě. Zároveň se zpřístupňují nové úkoly a objevují se postavy, které tu dříve nebyly. Vývojáři vás prostě nenechají nudit.

Denním přihlášením budete moci získávat ceny s předměty pro domácí výzdobu, prostředky na vylepšení zbraní a vybavení a kostýmy pro bojovníky ve vašem týmu.

Soutěžte proti bojovníkům z celého světa v PvP a PvE bitvách. Chatujte s ostatními hráči a vytvářejte aliance. Spřátelte se a plňte společné úkoly.

Soubojový systém zde není složitý, vše jistě snadno pochopíte. Vyberte si cíl útoku a rozhodněte, kdy vaši bojovníci použijí speciální dovednosti. Tyto dovednosti jsou u každé postavy individuální.

Kromě zvyšování úrovně mohou všichni bojovníci zvyšovat úroveň o, pokud k tomu nasbíráte dostatek fragmentů postavy.

Pro vaše pohodlí je k dispozici herní obchod, kde si můžete zakoupit vybavení, zbraně nebo domácí dekorace za skutečné peníze nebo herní měnu. Není to nutné, ale tímto způsobem můžete vyjádřit vděčnost vývojářům za tuto úžasnou hru.

Perfect World Mobile ke stažení zdarma pro Android můžete sledovat odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned, neuvěřitelně velký fantasy svět na vás čeká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more