Záložky

Křižovatka světů

Alternativní názvy: Warcross

Kdysi fantasy národy světa se hádali mezi sebou a začali krvavou válku. Zlé čarodějnice se vznášel destruktivní magii - a svět byl rozdělen na mnoho kusů. Mnoho staletí lidé, elfové, trpaslíci, skřeti a hobiti strádal v temnotě chaosu, ale přišli na pomoc dobrých průvodců. Takže tam byla křižovatka na světě - místo, kde jsou všechny fantasy postavy mohou přijít na spravedlivý boj určit, kdo mezi nimi silnější.

Online hra světy Crossroads Vás zve na úžasnou světa mocných válečníků, kvalifikovaných řemeslníků, obchodníků mazaný a moudrý průvodce.

Game Crossroads on-line světy budete potěší i ty nenáročné počítače. Minimální požadavky: single-core procesor 2,33 GHz, 256 MB RAM, grafická karta s 128 MB grafické paměti.

Připojte se do herních světů Crossroads stane, jednoduše a rychle. Na stránce "Přihlášení do hry" klikněte na "registrovat". Další vymyslet přihlášení, generovat heslo a zadat pracovní e-mailovou adresu pro zasílání dopis s aktivačním kódem. Poté musíte zadat název herní postavička - přezdívka, vytvořte jej podle vašich představ. Také je potřeba si vybrat jednu z pěti ras a potom zadejte své pohlaví, jméno, datum narození, zemi a město. Na konci nábor postav pictures zachytí, čte a potvrzuje pravidlo. Přijedete-li do hry na něčí doporučení - poskytovat informace v "rozhodčího". V tomto zápisu Crossroads světy nad, po aktivaci spusťte hru.

Ale pojďme se podívat na první hratelné rasy blíže, jinak je nepravděpodobné, že by si hrát hry on-line světů Crossroads, stejně jako tomu místní mistři a guruové.

Ras Game Crossroads on-line světy jen pět.

Lidé se liší síla, která způsobuje velké škody na nepřítele při útoku. Orkové jsou obdařeni mocnou crit - schopnost dělat škodu na jeden a půl krát více. Gnómové se liší silný odplatu. Elfové jsou velmi agilní, snadno se vyhnout nepřátelským útokem, a hobiti štěstí. Každá rasa má své silné a slabé stránky, jeho množství many a záložních jednotek života.

Jedinečné vlastnosti herního charakteru s názvem článku, po každém vítězství se pěstovat - ". Čerpána" Hrdina Na displeji se stal velký vliv parametry: zbraně Rázová síla dopadu, obrana, dodge Charm, Good Luck Charm, Charm crit Ward odpověď. Křižovatka světů online hře neobejde bez systematické vyrovnání statistiky a parametry vaší postavy. Na každém závodě existuje několik základních schémat čerpání a vynalezl mnoho hráčů.

Vyrovnání nastane během boje se stínem, vaše zápasení partnerů - a v budoucnosti - nejlepší pomocník v soubojích. A můžete pozvat společnost nějakého zkušeného hráče a jít do strašidelné temné Lesní Boj monstra. Zahrajte si hru on-line světy Crossroads stojí za to začít vyrovnání svou postavu na určitou úroveň. Pokud máte pocit, že jsou plné hrdinské síly - jít do arény, kde se napadnout každého jiný bojovníci Crossroads světy a nechal máte štěstí! Pamatujte si, že slabé válečník lidé nebudou moci prolomit ochranu čerpané gnome a čiperný skřítek vyšší úroveň bude imunní vůči hrozné ork.

Warcross hra vás vezme za hranice reality ve světě dobrodružství a zajímavých akcí

Crossroads of the Worlds on-line registrace vám dá šanci, aby se odreagovat a libují si ve virtuální aréně, stejně jako sebevědomí, překonat jeden po druhém, silný a pohyblivý soupeřů. Budete fascinováni fantastického světa, stejně jako ve svém volném čase bitvy, se stal zkušený kovář, vynalézavý obchodník nebo moudrý kouzelník. Vydělané peníze a zároveň velmi užitečné pro nákup brnění, zbraně a magické artefakty. Dokonce i nejzelenější nováček, tvrdý trápí v dole, okamžitě koupit slušné brnění a meč.

Play Crossroads světy je velmi zajímavé, protože tady se čeká na rozsáhlých bojů s 10 muži na každé straně, odvážné obchodníky, si dlaní off mast nebo nezranitelnost lektvar přímo na bojišti, a dokonce i své vlastní rádio a strmé di žokejové a mnoho zajímavější a vzrušující.

Start na křižovatce světů hrát a nebudete litovat času stráveného, ​​se poplatek z živostí a dobrou náladu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more