Záložky

Vedoucí

Alternativní názvy: Přední, Přední hra War on-line

Vedení Online - browser-based multiplayer online role-playing hra, která vypráví o době Velké vlastenecké války. Vedoucí online hra je ideální pro každého, kdo je unavený nekonečnou nadvládu fantasy a sci-fi her a miluje historii, rodných zemí. Je třeba poznamenat, mimochodem, že hra byla napsána přední online vývojáři SNS, a proto může být právem považován za rodák.

Členství Vedoucí hra nebude dlouho trvat a bude jasné každému, kdo se chce připojit. Chcete-li zaregistrovat, budete muset zadat:

· Jméno postavy

· Heslo pro přístup ke hře

· E-mailová adresa, která bude zaslána Dopis informující, že registrace dokončena hlavní

Požadavky na systém s cílem začít hrát hry on-line vedoucí minimální, protože hra nemá klienta a může hrát na jakémkoliv počítači s připojením k Internetu.

Na začátku hry každý hráč dostane právo si vybrat stranu, na základě vlajek, které se bude bojovat

· Wehrmacht

· Rudá armáda

Jakmile jste se rozhodli se stranou, budete mít hodnost soukromí, dostal, že začíná těžkou cestu k čestný titul maršála armády. Je třeba poznamenat, že velmi vojenské hodnosti, není jen "pro parádu", které poskytují přístup k určitým privilegií, které si můžete vychutnat lezení na kariérním žebříčku. Zkrátka a dobře, jedná se o stejné pořadí a analogie úrovně ve hře. Kromě zvýšení je ve hře jako je systém specializace. To je uspořádán tak, že příjem z konkrétní specializace určuje své dovednosti studoval. Například, můžete vždy stát mlčenlivý a nepolapitelný partyzánské děsivé nepřátelské vojáky v neprostupných lesích, nebo naopak zvolit velitele cesty, která vede na útok Echelon bojovníky loajální k vám.

Přední online herní systém, který je navržen tak, aby všechny akce přehrávači lze rozdělit do dvou kategorií - bojové a nebojové. Mimo bitvy hráč může naplnit své nábojový pás, získat potřebné vybavení a začít pracovat. Úkoly si zaslouží zvláštní zmínku. Amaze kvality studia děj hry, výrobky obvykle browser-based nejsou povzbudivé podobné kvality, ale tato hra je opravdu výjimka. Pokračování hrát hru přední online, budou splňovat celou řadu objektů, které pomohou hráče:

· Cache

· Bod radio

· Útulky

Bojový systém ve hře - turn-based, což znamená, že všechny hrací pole je rozděleno do buněk, z nichž každý z účastníků bitvy dostane určitý počet akčních bodů, což mu umožnilo hájit sám nebo provést útok. Záleží na množství určitých schopností charakteru, stejně jako její název. Zajímavostí hry je, že hráči, aby jejich pohyby současně, a server pak provádí simulaci boje a dělá rozhodnutí o jejíž obrat je třeba vzít v úvahu jako první.

Zajímavá hra je nedostatek zaměření klanu systému, takže fanoušci hrát vedoucí sám nebudete mít tolik nepohodlí a zneužívání. Ale fanoušci najít nové přátele a hrát hry on-line Vedoucí tým má dobře navržený systém jednotek, jehož prostřednictvím mohou hráči účastnit klanových válek, a komunikovat se svými kolegy.

"Zvýraznit" hry jsou jeho vlastní hráči, protože publikum hra je kvalitativně odlišné od ostatních podobných produktů. Chat zprávy jsou vždy moderované a stížnosti obdržel za úplatu v rekordním čase. Mimochodem, správy hry je vždy otevřený konstruktivní dialog. Podobný jev v on-line hraní je velmi vzácné, zpravidla správy - tento samostatně výdělečně důležité a pompézní lidé jen zřídka věnovat pozornost běžných uživatelů, ale tady je všechno přesně naopak. Protože toto, hra Přední stává mnohem hezčí než ostatní, jako je její hry.

Abych to shrnul, musím říci, že tato hra bude apelovat na mnoho fanoušků z Velké vlastenecké války, historii své rodné zemi a vůbec všechny ty, kteří jsou unaveni z šedé každodenní práci a sny ponořit do proměnách času.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more