Záložky

ParaPa: City Dance

Alternativní názvy: ParaPa, Parapa

ParaPa online - zdarma multiplayer online role-playing game, realizován v poněkud neobvyklém formátu pro CIS sociálního simulátoru. Co vše je vázáno na tanec - to vše jen s cílem vytvořit jedinečný a jedinečnou atmosféru ve hře, a celá online hra ParaPa byl vytvořen s cílem dát hráčům příležitost, aby se nové příjemné známosti, najít si nové kamarády v síti a mimo něj, a možná i splnit svou spřízněnou duši. To je pravda, protože hra má zvláštní příležitost oslavit svatbu. Vše, co je zapotřebí, aby se oženil - je najít nevěstu nebo ženicha, a spolu s ním jít do kostela, kde se slavnostně korunován. ParaPa online hra stojí za to vyzkoušet alespoň jednou hrát.

Připojte se do hry ParaPa neměli moc času a je velmi jednoduchý postup. Budete muset zadat:

 • Název vaší herní postavy
 • Heslo pro přístup ke hře
 • Vaše e-mailová adresa

Poté, co na vaší e-mailové schránky obdrží dopis s oznámením, že registrace ParaPa kompletní, můžete snadno stáhnout klienta a začít hrát.

Požadavky na systém hra je docela shovívavý, hrát ParaPa, musíte mít:

 • Procesor s taktovací frekvencí 700 MHz
 • 512 MB RAM
 • 128 MB grafická karta
 • 4,5 GB volného místa na pevném disku

Herní ParaPa on-line ve své podstatě je moderní pasáž, a to je to, co zaujme a hrát. Ovládání je velmi jednoduché, a vše, co potřebujete vědět - to je několik základních tlačítek. Celkem k dispozici, existují čtyři povinné pohyb o deset kroků a triky obrovské číslo Combo. Aby se stal králem tanečního parketu, budete potřebovat velmi rychle trénovat vaše reakce. Tak to je jednoduchý způsob jak na ulicích začínají velmi skutečné celebrity taneční zemi. Samozřejmě, že jedna technická znalost je dost, budete muset udržovat stejnou rychlost, následovat rytmus, ale to není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Většina taneční kroky ve hře jsou měřeny v pevném počtu bodů určený podle kvality provedení těchto pohybů. Spuštění hrát hry on-line ParaPa nesmí být diskontovány takový důležitý ukazatel hry jako jednotku. Toto je analogické s combo systém, který umožňuje provádět velmi složité triky a taneční kombinace, které budou bohatě oceněny.

Hrát hru ParaPa Ujistěte se, že si nejen profesionální tanečníci, a ti, kteří nikdy to zkusil sám v této roli. Společenské hry stanoví, že hrdinové v herním editoru myslel na detail a je skvělý nástroj pro vytváření jedinečný charakter. Vaše představivost bude váš skutečný pomocník, protože žádné omezení při vytváření postavy ve hře není. Vaše postava může vypadat, co si jen chcete: bude to vaše, jinak absolutní opak kopírování - to je jen na vás.

Ve hře existují čtyři druhy zvěře měny:

 • Mince
 • Body
 • Kontrola
 • Dance

Body získal během tance

Kontrola lze zakoupit od dražby

Mince jsou v podstatě ekvivalentní skutečné měně, které jste vložili do hry

Dance stejný druh odměn jsou vydávány na vás vítězství v různých tanečních soubojů a turnajů. Mimochodem, ta věc stojí a soutěžit o to rozhodně stojí

Tento druh zápasu peněz, můžete bezpečně trávit na nákup těch či jiné vybavení v podobě oblečení, obuv, doplňky a předměty z vašeho šatníku. Pokud vám záleží na vašem stavu, můžete dokonce získat motocykl nebo auto. Je třeba poznamenat, že Přehrát ParaPa zajímavější, když vedle va ParaPa bude hrát víc a vaši kamarádi.

Hra má klan systém, zjistil, že mimo jiné poskytuje také skutečný bonus.

Shrneme-itok za vše je popsáno výše, je třeba říci, že hra Parapa velký, bude vám nezapomenutelné chvíle ve virtuálním světě tance a umožnit, aby se pár zajímavých nových přátel. Nepoužívejte loudat, zaregistrujte se a zaplavat si v reálném města tance!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more