Záložky

Overkings

Alternativní názvy: OverKings

Online hra Overkings - hezká mladá prohlížeč založený na multiplayer RPG. Pokud jste unaveni z hraček "zip" o pravidlech a konvencích Vítejte na fantastickém středověkého světa Overkings on-line - ". Už nic" svět, kde bude váš hrdina daných plnou svobodu jednání a na něj za to,

Start, samozřejmě, vytvořit osobní účet. Vezměte prosím na vědomí, že on-line registrace Overkings vás okamžitě vyzve k výběru znaku třídy. Celkem osm tříd - Amazonaka, čarodějnice, čaroděj, barbar, vodní nymfa, Čarodějka, strážných a Assassin. Také si okamžitě dát jméno vaší postavy. Navíc, zadejte své přihlašovací jméno (e-mailovou adresu) a heslo, a přijmout pravidla a dohody uživatele. V tomto registraci Overkings dokončena.

Ujistěte se, že registrace byla úspěšná Overkings hru a jít za korunu Všemohoucího! Naše postava téměř vytvořen a nyní si ho můžete vybrat povolání ke splnění specifikací. Hrdinové poněkud libovolně dělí na pozitivní a negativní znaky, protože jak jsme řekli dříve, každý může hrát Overkings podle jejich pravidel. V rámci této "demokracie" znamená, že nemusíte žádat o povolení, tak k útoku na nepřítele, a ještě více tak okrást ho. Nivelační charakter závisí na vaše přání - chci bojovat, jít do míst, kde bitvy, chtějí být bohatí, zabývající se obchodem a ekonomikou a chtějí dobrodružství, spojit klany a cestující vyrazit na cestu podél neznámých stezkách ještě tento tajemný svět.

Overkings on-line hra, ve které hráči soupeří proti životnímu prostředí (s různými monstry a bossy) a nepřátelské hráče (přírodní bitva). Také questy v těchto herních módů, můžete také podílet na zachycení zámků a získat bojové zkušenosti bojovat o zdroje a zdroje obohatit se na úkor poražených. Pokud chcete jít klidněji - stavět hrady, zabývající se těžby zdrojů, rozvíjet své schopnosti bojovníka taktiku a vychutnat si krásu kolem sebe. Pokud jste dost bohatí, můžete si dovolit žádné artefakty a brnění, co je zde v hojné míře, a který výrazně pomůže hrát Overkings podstoupili nejméně škody.

Overkings online hra se skládá z pěti regionů (lokalit):

- Bervil, klidné vesnice obklopená lesy v údolí řeky Gvirdol;

- Conchobar, perla město svého království;

- Anomikon, město ruiny, tam, kde je chaos, nemoci a šílenství;

- Veron, jakmile Ahoj království, a teď - místo pro lov vlkodlaků,

- Norliht - království paní sníh - Queen Hel.

Každý region má za sebou historii slávy a pádů v každé živé bytosti různé vlkodlaci, zombie, lidé obři. Všechny tyto legendy a neuvěřitelně návyková hra hrát Overkings online každý nový úkol se stává více vzrušující.

Mimo jiné, najdete velké přírodní krajiny v kvalitním grafickém výkonu, stejně jako komunikaci s lidmi blízko vás se stejnými zájmy. Po přehrání hry on-line Overkings nemusí být nutně totéž, tam je vždy možnost se připojit k klanu a jeho podporovatelé pochodovat s nimi k hlavnímu cíli - koruna Všemohoucího.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more