Záložky

Odraz vesmíru

Alternativní názvy: Odraz vesmíru

Reflexe Universe Online - je shareware multiplayer hra v žánru sci-fi s unikátním ekonomického systému. Online hra Reflection vesmír přináší do počítačových specifické systémové požadavky přehrávače.

Připojte se do hry vesmíru reflexní snadná a nezabere moc času. Zaregistrovat Reflection vesmír vás vyzve k zadání přihlašovacích údajů - jméno, o kterou se vstoupit do hry, heslo, přezdívku - jméno, pod kterým budete vědět, ve hře, e-mailové schránce. Odraz se také zaregistrovat on-line vesmír vás vyzve k napsání typ grafické karty. Na konci, budete muset souhlasit s podmínkami smlouvy o uživatele a přijmout pravidla hry. Poté, spusťte hru, budete muset stáhnout klienta - speciální program, který je nainstalován na vašem počítači a optimalizuje internetový provoz, současně snižuje pravděpodobnost chyb při zobrazování grafických objektů.

Reflexe vesmír online hra umožňuje uživatelům, zatímco oni hrají v odrazu vesmíru, jak vydělat peníze během bitev či prodejem věcí, vyrobených, a pak převádět do skutečné peníze. Pro výrobu potravin, zbraní a dalších předmětů s cílem jejich dalšího prodeje, budete se muset podívat na zdroje game webu.

Na začátku hry budete mít brokovnici s municí a minimální sadou. To je vynikající příležitost vyzkoušet své síly při střelbě, a současně využívat 3D prvky střílečka (hry "střílečky"), který obsahuje hru Reflection on-line vesmír. S touto zbraní můžete lovit divoké planetě.

Pro vaše postava ve hře je velký potenciál obchod

- Obchod, kde si můžete koupit vše, co potřebujete - od zbraní do potravin

- Nákup, ve kterém můžete prodávat něco naléhavě, aby urychleně získat prostředky

- Aukce budete vystavovat svůj jedinečný produkt.

Vaše postava si může vybrat svou vlastní cestu rozvoje a vydělávat peníze v některé z oblastí

- Využití

- Shromažďování,

- Výroba zbraní

- Zemědělství,

- Služby v Self-Defense Forces,

- Politická činnost,

- Vytvořte si vlastní plnohodnotné herní business

- Tvorba a vývoj jeho klanu.

Ačkoli ekonomický model ve hře co nejblíže k realitě, i když, když budete hrát hru on-line vesmír Reflection, poté ponořte se do světa Země sedmé tisíciletí. Hra dokonale vysvětleny nuance tohoto světa, jeho hodnot, systém sociálních vztahů a kulturních rysů života.

Chcete-li přehrát odraz vesmíru, musíme být schopni používat během bitvy přirozené krytí - nebudete moci vyhnout létající kulky. Pro Střely na branku nebudete muset klikněte na něj myší, protože systém funguje zrak. Navíc, herní vývojáři představili zajímavý parametr bojový systém - pokud si nechtěně bude střílet, můžete způsobit škody na jejich spojenců. Hra nabízí široký výběr zbraní, dovedností, které vaše postava bude růst s úrovní.

Když hrajete hru on-line odraz vesmíru, můžete si vybrat jeden z osmi bojových profesí, které jsou všechny obchodní záležitosti a vydělat peníze na bitevním poli.

Další výhodou hry je, že vaše postava, pokud je to žádoucí, může změnit své povolání, bez ztráty schopnosti a zkušenosti.

Tato hra vás ponoří do reálného světa prakticky budoucnosti po velké katastrofě, a tam si budete moci vydělat peníze, žít na Zemi v současné době.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more