Záložky

Provoz 7

Alternativní názvy: Provoz 7

Pro všechny fanoušky hry ve stylu «Counter-Strike» korejských herních vývojářů vytvořili nástupce Provoz 7 online. Vznik zdarma-2-play (zdarma), on-line hra Operation 7 je multiplayerová střílečka (nebo v našem "střelec") v první osobě s klasickým rozdělením do dvou týmů. Ruská verze hry je již zastoupena na internetu a je plně přizpůsoben.

Systémové požadavky na hru, Seznam, který poskytuje vývojářům a znalosti vám pomůže bez problémů hrát on-line hry Operace 7 takto:

• OS: Windows XP, 7, Vista

• Pentium IV procesor 1. 8 MHz

• RAM -1 GB

• Geforce4 MX440 grafická karta nebo ATI Radeon 9200

• 2GB místa na pevném disku

Připojte se do hry Operation 7 není velký problém. Účet je vytvořen na oficiálních stránkách, na to budete muset zadat standardní datové sady

• Unikátní login (uživatelské jméno)

• platná e-mailová adresa

• vytvářet a potvrďte heslo

Pak poznáte a přijímám uživatelskou dohodu a testovány: spočítejte červené cíl na obrázek a chcete přihlásit k odběru novinek. To, ve skutečnosti, a bude dokončena pro vás provozu 7 on-line registrace.

Jakmile aktivujete odkaz na váš účet a ujistěte se, že zápis Operation 7 je opravdu úspěšný, budete muset stáhnout a nainstalovat na svůj počítač herní klient - program, který bude optimalizovat vaše připojení k Internetu a vypořádat se s různými chybami. Můžete si ho stáhnout v herním místě na kartě download. Pro pohodlí uživatele, program lze stáhnout třemi způsoby:

• přímo z internetových stránek

• torrent

• nebo pomocí programu správce hry

Nyní můžete vstoupit do hry a zapojit se do tvorby charakteru.

Samozřejmě, žánr hry neznamená žádné složité nastavení a celou řadu možností vzhledu, třídy a jiné předměty osobní identifikaci. Můžete jednoduše vyberte obrázek a odkaz na část těla - obličej, trup a končetiny. Další začít hrát Operation 7 bude muset vybrat kanál - je portál, který vás zavede do příslušného umístění. Tak například, pro začátečníky, je žádoucí, abyste vybrali první kanál, na kterém můžete vstoupit do stejné "Greenhorn" jako oni. Jen čtyři kanály: jeden pro zkušené válečníky, třetí pro klany, čtvrtý - univerzální (pro všechny).

Tak, postava vytvořená, kde je uvedeno. Nyní je potřeba vyzvednout zbraně a munici. Pro zbraně jít do obchodu - zde má velkou paletu. Speciální zbraně pro útok, pro odstřelovače, hranami zbraně (to, co si přejete), pušky, brokovnice a pistole, těžké dělostřelectvo ve formě kulomety a granáty s raketovým pohonem a více. Charakteristickým rysem v použití zbraní - schopnost částečně nahradit nebo sestavit jednotlivé díly pro zbraně.

No, zdá se, již můžeme začít v provozu 7 hrát, ale to není všechno. Nyní budete muset jít do tábora pro výcvik. Tam populárně vysvětlit a ukázat, co je to, co se v bojovém systému, stejně jako dát pár tipů tangenty další účasti ve hře. A teprve poté můžete jít hrát hru Provoz 7 online.

Zpočátku, nespěchejte hned vedle klanů lepší přehrát několik úrovní, abych tak řekl, aby si ruku. Pak se můžete připojit na silnější hráče, ale tady s tebou dobře zeptat - boje mezi klany jsou obzvláště krutý. Do 12. úrovni, pokud budete mít dost peněz, můžete si vytvořit svůj vlastní klan.

Provoz 7 online hra není příliš složitá mechanika: úroveň průchod - dostanete bonusy a doplňování zbraně, úspěšná střelba - v bance peníze a zkušenosti prasátko. Mimochodem, bylo štěstí, že oheň, před bitvou je možnost "Choose Your Weapon" (pro sebe a pro soupeře), takže budete přesně vědět, do čeho jdou.

Provoz 7 online hra, ve které je systém hodností - tam jsou tři zaměstnanci stoupat do hodnosti každý, mají hodně spustit. No ano, to je, a first-person střílečka běžet a střílet. Takže rameno a jít na vojenských řádů!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more