Záložky

Jeden svět

Alternativní názvy: Jeden svět Jeden svět

Oneworld on-line - je bezplatná hra na bázi prohlížeče s ohromující grafiku a animace. Ocitáte se v tajemné a záhadné světě, ve kterém se nachází spousta zajímavých ...

OneWorld Online hra k dispozici na jakémkoliv prohlížeči a nevyžaduje instalaci herní klient!

Chcete-li spustit hru, budete potřebovat Přidejte Oneworld: při registraci na místě (http://oneworld. qip. ru /), budete muset aktivovat servisní QIP, za tímto klikněte na hlavní stránce na tlačítko "Registrovat" a na následující stránce zadejte název a přihlášení. Dále v novém okně zadejte heslo, alternativní e-mail, Pohlaví, datum narození, zadejte kód z obrázku a souhlasit s podmínkami hry. Po tom všem, klikněte na tlačítko "Dokončit". Dále, když vstoupíte do hry, budete si muset vybrat stranu (světlejší nebo tmavší), pohlaví charakteru, jméno a avatara. Za to, že nové stránky, zadejte své přihlašovací jméno (e-mail), heslo zadané kód a přijímám pravidla dohody. Klikněte na "Registrace" a na tuto hru Registrovat OneWorld nad vámi ve hře!

OneWorld on-line hra, jak již bylo zmíněno, má světlé a tmavé strany. Na světlé straně připojil trpaslíky a elfů lidé, a tmavý - Kostry, tmavé kouzelníky, liči a podobně ...

Play Oneworld, budete mít pět jednotek (znaků), které budou tvořit tým. Každá jednotka má své vlastní schopnosti, které by měly být prozkoumány za to, co je použít ve hře. V případě porážky v bitvě, vaše jednotky neumírají, jsou znovuzrození. Tím, budete nikdy ztratit svou armádu. V průběhu hry, bude vaše postavy získávají zkušenosti a získávat nové dovednosti, které budou silnější.

OneWorld on-line hra má několik úrovní základních dovedností, které mohou zvládnout své jednotky

Level F - to je nejnižší úroveň, která zahrnuje: řemesla, magie, technika, věda, velení a řízení,

Level E - na této úrovni se dozvěděl, zbraně dovednosti: holemi, dýky, sekery, palcáty - válečník a Mage - vyberte prvek používaný v budoucnosti;

Úroveň D - to je podrobnější úrovni. Například, v určité kategorii magie, vaše postava je pozván, aby se volby mezi prvky nebo určité části magie ...

Další úrovně (C, B, A), jsou analogické s výše uvedeným. Jediný rozdíl mezi nimi je, že zvýšení pevnosti poškození a kouzla kouzlení svou postavu nebo jednotky.

Váš hrdina se nebude bojovat a bojové možnosti. Chcete-li zahrnout bitva - útok Fyzikální a kouzlo, fyzickou obranu a kouzla, Health Initiative, zdraví a Mana Regeneration v boji. A tím, že bojuje - zdraví a Mana Regeneration, kletbu a získat zkušenosti.

Zahrajte si hru on-line můžete Oneworld porážet netvory zdroje, které jsou potřebné pro výrobu, stavebnictví budov a čerpacích dovedností (mnoho zdrojů, takže nebudu zmiňovat).

Hra má obchod, kde si můžete koupit a prodat některé věci.

Budete mít také příležitost stavět takové domy jako sklad, budova zpracování Tavern, oltáře, Kovář, kaligrafie, šperky a dolu. Každá budova plní svou funkci, takže hrát hry on-line OneWorld nebude nudit.

Tato hra má spoustu různých lokací, úkolů a dungeonů, a vaše první úkolem bude zůstat v jeskyni obývané strašlivými monstry a zla. Bez zkušeností, budete pomáhat průvodce, který vám pomůže při plnění tohoto úkolu. Po zadání budete mít odměnu v podobě zkušeností, a něco, co zlaté předměty.

V OneWorld může hrát, v takových bojových oblastech

PVE (hráč proti vnějším světem) - mapy, žaláře, instance, je to všechno k dispozici na vaší postavě. Budete se potýkají s mnoha různými skupinami monster, hledání pokladu, sbírání truhly s dobrým, dělat různé konstrukce a prostoru pro dobývání;

PVP (hráč versus hráč) - celá karta s různou úrovní rizika. K dispozici je systém PVP body, obléhání a klan boje, dobývání a plenění města svého soupeře, stejně jako přítomnost tuhé fatální.

Ve hře je Kraft. Pomocí této funkce můžete vybudovat základnu, pronájem kováře, alchymisty a další mistry kaligrafie, budete mít možnost zlepšit své obchody pro lepší výkon, a další ...

V této hře, může každý hráč má svůj vlastní pozemek, který může být lepší v budoucnu a naštvaná.

Jeden svět má dvě měny - mince a krystaly.

Mince jsou: zlato, stříbro a bronz, mohou získat ve hře, a krystaly je možné zakoupit u banky, protože to je to nejcennější měna ve hře.

V této hře existuje mnoho dalších zajímavých věcí: obřadů, poklady, dárky, atd. atd. Co by to všichni vidět a vyzkoušet, přejděte na zpracování Oneworld profil!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more