Záložky

Jeden kus 2 pirátský král

Alternativní názvy: Van Pies 2

Jeden kus online 2 Pirate King Pirate Adventures

fanoušků směru anime určitě vědí hodně o spiknutí japonského televizního seriálu One Piece. Sláva této pirátské sagy o odvážném chlapci Luffy, který se rozhodl napadnout piráty, už dávno překonal Japonsko. To je důvod, proč, po sérii titulů, byla vydána počítačová hra založená na prohlížeči, která umožňuje každému hráči podílet se na cestě Luffy a jeho týmu.

After první část projektu, vývojáři, k potěšení fanoušků série, vydala další verzi, to bylo One Piece Online 2. Tato možnost může způsobit spoustu diskusí o odchylkách od původního spiknutí, ale nikdo nemůže nazvat tuto novinku neoficiální. V tomto případě hráči hry nepoužívali známou historii pirátů, která se děje již 15 let. Byl zvolen zcela jiný přístup. Pro hru byla zvolena formulace kouzelné fikce, která umožnila radikálně změnit celý koncept.

Rozdíly pirátských světů

Při vytváření této online hry si vývojáři vzali v úvahu přání fanoušků, proto hlasové herectví vykonávali stejní hráči jako v předchozí části. V této verzi hry samozřejmě existuje nějaká fikce a dokonce i zanedbání původní spiknutí. Ale na tomto základě se vývojáři nechali vytvářet aliance mezi Luffy a admirálem Borsallino nebo darebákem Enelem.

Nyní můžete hrát jeden kus 2 s významnými úpravami toho, co se děje, což poskytuje mnohem zajímavější příběh pro hráče, samozřejmě, že je ve hře mnoho takových úprav. Hráč má nyní možnost přeměnit lidi na zombie během hry, a Luffy, Zorro a Sanji jsou tým hlavním nepřítelem celého pirátského světa.

Výhody online her:

  • Plot není hlavní charakteristikou této hry. One Piece Online 2 osloví ty hráče, kteří jsou přitahováni příležitostí bojovat s mnoha virtuálními darebáky,
  • Easy hraní. Dokonce i nově příchozí na tento anime směr může rychle pochopit, co se děje na obrazovce. Každá úroveň je zde obří mapa s místnostmi, chodbami atd. d. Hráč musí zachytit nepřátelské herní body, manévrování mezi nepřátelskými armádami,
  • Vysoce kvalitní grafika s technologií stínování. Nebylo to nic, co si to vývojáři hry zvolili, protože svojí pomocí vytváří dojem sledování série,
  • Schopnost používat nápovědu v průběhu hry. Dokonce i nejvíce oddaný fanoušek tohoto příběhu anime se může ztratit v detailech hry. Proto je pro tyto účely k dispozici speciální obchod, kde si můžete zakoupit profily, videa a biografie účastníků.

iPlayer One Piece 2 Online je především hra pro fanoušky. Existuje velké množství nuancí a rysů, které jsou známé pouze těm, kteří jsou oddaným fanouškem japonské televizní série a první verzi hry pro prohlížeče založenou na jejích motivy.

Fakt, že spiknutí seriálu a původní hry jsou trochu zapomenuty, nejsou fanoušci této hry vůbec zmateni, začnou hrát jeden kus online 2 a jsou zachyceni novým světem neuvěřitelných dobrodružství. Tento spiknutí se nedostává do popředí ve formulaci vývojářů, hlavně zde jsou speciální efekty, živé grafiky a dynamický vývoj spiknutí.

Aby bylo možné hrát Van Pies 2, je nutné registraci na stránkách. Poté se uživatel znovu a znovu může vrátit do svých oblíbených momentů hry a procházet nejzajímavějšími úrovněmi, vybudovat si strategii, vést bitev a zvolit pro sebe optimální anime charakter.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more