Záložky

Onema

Alternativní názvy: Onema

Onema online - bezplatná multiplayerová browser-based strategie, hra vesmírné objekty. Ocitnete se v obrovské fantasy světě, který vytvoří svůj vlastní vojenský a ekonomický systém. Zde bude hostit na své planetě a dobýt nové galaxii, soutěžit nebo spolupracovat s ostatními hráči. Je možné dohodnout se sousedními císařů, ale můžete útočit na ty, kteří jsou v blízkosti. Budete si moci vybrat kurz chování, a v závislosti na situaci, aby určitá rozhodnutí. Začal hrát Onema, musí být neustále ve střehu, protože nepřátelé nespí, a v každém okamžiku může být napaden. Dejte si pozor na invazi do vaší planetě vesmírných pirátů, kteří jsou známé pro obžerství a krutosti. Jak obtížné by nemusel, neztrácejí víru v sebe sama. Postupem času bude malá oblast v opuštěném místě v galaxii stát obrovská říše, a vy, jako její majitel může být hrdý na své úspěchy!

Herní řečí vzhledem k systémové požadavky nízké dostupné pro každého. Hra není inhibována, PC musí odpovídat tenisky parametry:

- Operační systém Microsoft Windows XP / Vista / 7;

- Procesor Intel Pentium, AMD (2. 2 GHz);

- RAM 512 MB;

, -

Grafická karta 128 Mb

- Zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.

Chcete-li získat prázdnou planetu, musíte vytvořit nový císař. To předchází Onema registraci. Musíte vyplnit následující pole požadovaný tvar: vesmír, přihlášení, heslo a e-mail. Mějte na paměti, že přihlášení, souhlasíte s tím, potvrdit přijetí dohody uživatele. Po stisknutí tlačítka, uchovávaný "Začněte hrát! "Vy se ocitnete v propasti vesmíru, a vy budete muset naučit a dobýt.

Nejprve se ocitl v obrovské majetky vlastní, nejste zmateni, protože vedle je okouzlující asistent. Tajemný Wanderer otevřené tajemství o tom, jak zbohatnout, jako hrst zdrojů (které bude dávat to stejný) se změní na celé hromadu cenného materiálu. Pamatujte si, že správný začátek - budoucí úspěch! Po tréninku mise pro začátečníky, zábava začíná! Zvolte prodejních automatů stranu tři navrhované a jít na to!

Na planetě najdete Dobrý Zásoby řadu zdrojů. Tento Deuterium a energie a temné hmoty. Hlavními zdroji jsou stejné kovu a krystalu. Tyto materiály jsou nepostradatelné pro vytváření nejrůznějších zařízení, vozového parku, a dokonce i planetární obrany. Pro jejich výrobu důl by měl stavět. Také moje prohloubí. Tak, aby se zvýšil počet sklizených zdrojů. Vzít v úvahu skutečnost, že pro provoz dolů potřebné energie. Vaším úkolem - aby se ujistil, že není poškozují jeho dodávku. Mimochodem, tato solární elektrárna musí být postavena jako první.

Také v průběhu hry budete provádět výzkum, vytvoření výkonné technologie, a je-li to nutné, obchodovat s komoditami. Strmější technologie vytvoříte, tím více schopné kolonizovat planety, a tím rozšířit jeho vlastnictví.

V dolech s časem začnete stavět objekty pro vojenské účely, jako jsou robotika továrny, loděnice, Factory nanites. Postupem času se tyto objekty zobrazí jako fúzní elektrárny, Technopolis, různé přístřešky a skladování Terrarformer, raketových sil, a dokonce až do lunárního struktury, a to, měsíční základna, dotykový falanga a Teleport. Přítomnost vše naznačuje, že planeta se vyvíjí dobře, a stojí pevně na nohou, v tomto světě. Je třeba říci, že po absolvování konstrukci, budete pravděpodobně moci relaxovat. Koneckonců, je třeba rozvíjet struktura, může zvýšit jejich úroveň, a proto účinnost.

Nemyslete si, že budete hrát Onema teprve pak by to hemžilo na jeho planetě. Vůbec ne! Zemědělská ekonomika, ale měla by protáhnout své síly k účasti na velkých bitev. Chcete-li to provést, musíte mít silnou flotilu (skupina lodí, který je pověřen k přiřazení). Mimochodem, už bude hratelnost, takže vaše šance bude úctyhodný. Obecně budete stavět námořnictvo loděnice v nabídce, a každá úroveň výpočetní techniky přidává další volný slot flotilu.

Samozřejmě, že máte zájem, což umožňuje použití dopravní herní Onema. Speciální typ technologie jsou střely (interceptory meziplanetární rakety), který se nebude starat o své vlastní nebezpečí.

Browser Game Onema vám spoustu zábavy. Zažijete vzrušující okamžiky během horkých bitev, bude hrdý na to, jak se vyvíjet a prosperovat vlastní planetu, lesk mysli při vytváření nejúžasnější technologií a užít si se stýkat s zajímavými lidmi. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve vašem úsilí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more