Záložky

Fight Club OldBK

Alternativní názvy: Old Fight Club, Old BK, OldBK, oldbk

Starý BK on-line - to je jedna z nejstarších her pro více hráčů v ruském segmentu internetu, který zdědí tradici neuvěřitelně populární v jeho času hraním bojů.

Online hra Staré BK není předem na konkrétních požadavků uživatele počítače, které vyžadují pouze internetový prohlížeč, nejlepší aplikace Internet Explorer. Tvůrci zdůrazňují, že hrát hry on-line Old BK je možné i na smartphonu.

Připojte se do hry Staré BK začíná s výběrem města - Avalon města nebo hlavního města. Pak Starý BK Online registrace budete vyzváni k zadání požadovaného názvu znaku, adresu e-mailového účtu, heslo, zopakujte heslo, zadejte své pohlaví, datum narození, souhlasit s podmínkami této smlouvy, a zadejte kód z obrázku. Připojit Old BK dokončena a vaše dobrodružství začíná.

Starý BK on-line hra nemá házet začátečník porozumět složitosti samotné hry. Nabízí chaty - jako obecné beletrie, a četné mini-chat. Kromě toho můžete ještě jít do fóra, kde zkušení hráči pomůže vyřešit všechny obtíže, nicméně, znaky až do úrovně 4 na fóru psát zakázáno.

Hra svět je založen na věčné konfrontace mezi světlem a tmou, stejně jako v přítomnosti neutrální strany, která se snaží udržet rovnováhu mezi válčícími stranami.

Vaše postava bude mít několik charakteristik:

- Síla

- Agility,

Intuice

- Endurance

- Inteligence,

- Moudrost

- Odpor.

Zde bude zpočátku věnována body, které můžete distribuovat mezi vlastnostmi jejich vlastní. S rostoucí úrovní budete mít další body, respektive charakteristiky zvýší. Pokud tak učiníte, když hrajete staré BK, pochopit, že byste chtěli distribuovat výkon opatření, úroveň 4, můžete to udělat bez tradičních léčitelů a 4 po úroveň postavy, můžete to udělat buď jednou týdně nebo zaplatit Léčitel úspěchu.

Vaše postava bude moci rozvíjet dovednosti ve hře dva: držení zbraní a držení magie. Mistrovství zbraní je rozdělena do 4 skupin dovedností: držení nože a boxery, meče, palcáty držení, klubů, os a sekerami majetek.

Každá dovednost si můžete vytvořit na hodnotu "pět."

Ve hře můžete zvládnout tři druhy magie: magické tmy, šedá magie a magie světla. Kouzelná přijde vhod používat kouzla ochrany, boje a neutrální kouzla.

Jen vaše postava bude mít jeden z sklony, která ve hře 5: cesta neutrality, cesta světla, pravé světlo, cesta z chaosu a cestu temnoty. Závislost závisí na možnosti spojení v jednom nebo v jiném klanu, stejně jako účast ve velkých bitvách.

Když jste ve hře Old BK, bude vaše postava bude moci bojovat v aréně bohů, nebo procházet dobře navržených lokalit - speciální hrací plochy, které nesou určité herní prvky. To klade jako jsou: centrální náměstí, park, ulice Hradní náměstí, a další.

Ve hře obrovské množství questů - geniální zvláštní úkoly, při kterých výkon získáte zkušenosti, zvýšit úroveň a získat odměnu jedinečné věci, které vám pomohou v dalších bitvách.

Hra Starý BK má zvrat, který ho odlišuje od ostatních - je to speciální in-game rádio, které zaměstnává skutečné DJs, a budete mít možnost objednat si své oblíbené skladby nebo poslat někoho pozdravit.

Online hra Fight Club Old BC pokračuje v tradici jednoho z prvních her prohlížeče bojů, který je známý pro jeho jeden Duch, kamarádství a tradic škálovat setkání v reálném světě. Proto se připojí k řadám těch, kteří rádi hrají hry Staré BK on-line, zjistíte sami přátele a spolupracovníky nejen na internetu, ale také v každodenním životě.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more