Záložky

OGame

Alternativní názvy: New Order

Ogame Online - browser-based multiplayer online hra ze známé mnoha fanoušky žánru Gameforge.

V této hře, postava se chová jako mistr obrovské meziplanetární říši, což jistě vyžaduje vývoj. Pro prosperitu svého impéria budete potřebovat klidné a bojovné způsoby, jak rozšířit své impérium na jiných planetách, zapojení do intrik nebo spojenectví s jinými meziplanetárních státech.

Vzhledem k formátu on-line hry Ogame získal mnoho fanoušků, a to znamená, že on-line je vždy skvělý a stabilní, což je jen zřídka mluví o jiných browser hrách.

Pojem " Hry na hrdiny " měnou Ogame prostě chybí. Zde role financí pravidelně provádět celou řadu zdrojů. Proto veškerý obchod, který poskytuje prostor pro online hru Ogame, realizována prostřednictvím výměny týchž zdrojů. Barter je velký kontrast na ekonomický systém na trhu ve většině nejen online, ale také offline hry.

Přidejte Ogame hra je jednoduchá a přímočará. Musíte vyplnit osobní informace, zadejte název účtu a klepněte na aktivovat prostřednictvím e-mailu. Jak můžete vidět, registrace Ogame nebere moc času, a ne kazit požitek z procesu dobývání vesmíru.

Ogame on-line hra, vrcholem, což je koncept strategického zaměření - jmenovitě, jeho nedostatek jakýchkoli divize nebo třídy postav na profesionálním základě. Důlní zdroje, dávat je ve vývoji planety nebo flotily, dostanete speciální brýle, přes které zvyšují jejich vlastní úroveň.

Je zajímavé, rozhraní a model kootorye on-line hry Ogame obsahuje dostatečně interaktivní. Například, planeta, výkup, můžete vytvořit z beztvaré bloku kamene stáčí do galaktického centra civilizace, shromažďování všechny druhy staveb a stále více estetický tvar. Building, mimochodem, může být lepší, za to, že tento konkrétní překvapující množství zdrojů. Každá taková zlepšení zvyšuje účinnost struktury závisí na jeho úkolů.

Takže jste začal hrát hru Gladiatus on-line planetu funguje správně a jste připraveni začít dobytí vesmíru. Chcete-li to provést, můžete to udělat, aniž by loděnici, s níž si můžete sestavit a vést své meziplanetární flotilu. Každá kosmická loď ve hře Ogame je unikátní nejen ve vzhledu, ale také jedinečné schopnosti a bojové vlastnosti.

Limit na počet lodí ve své flotile prostoru není k dispozici, to nedává smysl s tebou naprosto kdekoliv ve spěchu, a tak mnohem lépe postavit vesmírnou loď, jak je to možné udělat, a pak můžete bezpečně hrát hry on-line bez obav z Ogame překvapivé útoky a instant blitzkrieg.

Je třeba poznamenat, že New Order sám - docela těžká hra. Potřebujete, aby to dostatek času, a pro každé řešení přístupu s běžnými vnějšími subjekty vážně. Koneckonců, bez legrace, každý chybný krok vzít, to může být poslední na vaší planetě. A to je v této hře Ogame tak zajímavé a vzrušující.

Ale pokud si myslíte, že o tom a myslím, že zkušený hráč z titulu případných úspěchů v tomto rozsáhlém světě, který se skládá ze stovek nebo dokonce tisíc vesmírů. New Order - je mezi bizon prohlížeče fantastických her, tento veterán žánru, oprávněně získal jejich důvěru s miliony hráčů po celém světě.

Pokud nemáte dostatek dobrodružství a kosmické rozlohy lákají své oči, byste neměli zasahovat! Ogame - šance pro silné hráče prokázat, že jsou nejsilnější! A jste schopni přijmout tuto výzvu, a objevit všechny kouzla světa ogame, hrát a vyhrát ve více a více nových kosmecheskih bojů?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more