Záložky

NORD: Hrdinové severu

Alternativní názvy: Nords: Heroes of-Tkhe North
Igra Nords: Hrdinové severu - se stal hrdinou severu.
V žánru MMO hra strategie se zdá Nords: Heroes of the North (Northerners: Hrdinové severu). Jednou na ledovým země této země, setkáte strašné zlo, které usadil těchto zeměpisných šířkách. Staňte se jedním z:
  • Elfov
  • Orkov
  • Vikingov
Pust ještě předtím, než byla válka mezi nimi, a to není probíhá hladce v drsném říši, ale dnešní nepřátelé mnohem více zla a krvežízniví, dále oddávat své malicherné spory. Je čas se sjednotit na vážný boj, shromažďování armádu z nejlepších válečníků. Pak přišel okamžik pravdy, když Nords: Hrdinové severu hrát - velkou čest pro každého hráče, který chce prokázat svou loajalitu. Tím, že kombinuje lidská vynalézavost, sílu orků a magie elfů, hrdinové přišli společně v aliancích, aby účinněji odrážet útoky zlých duchů. Jste připraveni na důležitou roli - převzetí odpovědnosti, postavit armády na novou úroveň.
Trudny cesta válečníka.
Pervye kroky k obnovení království musí být provedeno okamžitě, když Nords: Heroes žádosti o registraci na sever. Volba atraktivní závod, posoudí situaci zevnitř. Je to smutné, ale země je v naprostém havarijním stavu, a musíme vyhrnout si rukávy a začal pracovat. Ty čekají na PvE a PvP bitev, kde nepřátelé se stanou virtuální příšery a skuteční hráči, se rozhodl otestovat své síly a své bojiště.
Ne mít strach z bojů, protože tvrzené postavy získávají zkušenosti a sílu, zlepšit dovednosti a získat užitečné artefakty. Vyzvednutí na své párty nejlepších bojovníků, nemůže být strach z častých poruch a dočasné - pouze kalené charakter. Kromě četných cvičení na bojišti bude klidnější zaměstnání - rozvoj království. Těžba nerostných surovin - nezbytnou podmínkou pro výstavbu rodinných domů a průmyslových staveb. Vyvinout doly, vytvořit houbové zahrady, nezapomeňte o pivovaru a rybářské chýše. Pro armád potřebují speciální cvičiště a kasárna, stejně jako důležitou vybavení:
  • Perchatki
  • Oruzhie
  • Shlemy
  • Kolchugi
  • Bronya
Vy může vykonávat důležité úkoly, a vybrat si z nabídky: cíle, dobrodružství a hledat vesnic. Výběrem účel, souhlasíte k rychlému průniku do nepřátelského území a dokončit drancování jejích zdrojů.
V dobrodružství vám bude odeslán na misi s uvedením přesných souřadnic a pracovních podmínkách. Pouze plně spuštěním, můžete se spolehnout na nové.
Esli se rozhodli jít při hledání vesnic, aby být nebezpečný trek, který nemusí nutně skončit vaše vítězství. Zde je nutné zachytit osad, ke stanovení jejich vládu nad nimi neustále jednal příjmy z jejich výrobě a vývoji ve svých pokladen. Hráči mohou zasahovat pouze v takovém případě, kterému se podařilo posílit své pozice a vybudovat dostatek energie. iPlayer Nords: Hrdinové severu shareware. To znamená, že všechny nuance hry vám k dispozici zdarma, ale tam je VIP vlastnosti, které umožňují o skutečné peníze na nákup dodatek k poněkud zvýšit úroveň hrdinů a armád. Na určitou částku k dispozici ke koupi užitečné předměty, chybí tak na prvním místě. Kromě toho armáda koupila schůdnější - nese menší ztráty v bojích, účinně okrádání a napadat sousedy. Tyto body jsou určeny pouze pro netrpělivé hráče, kteří chtějí získat všechny výhody dříve. Ale bez peněz, můžete si vlastní krmivo získat všechny vylepšení - prostě měli být trochu trpěliví. Ale spíše získat zkušenosti a pokrok ve hře pomůže aliance s ostatními hráči.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more