Záložky

Ninja sága

Alternativní názvy: Ninja sága

Ninja Saga Hra: Naruto je s námi znovu

Pokud jste fanouškem série anime o Naruto Uzumaki, není divu, že vaše tepová frekvence urychlila při pohledu na MMORPG přehrávač hračky o jeho nových dobrodružstvích. Nechte hru Ninja Saga jako originální spiknutí animovaného produktu, ale všechny klíčové postavy jsou přítomny a pravidelně se připojí k družstvu hlavní postavy.

Hradu lze rozdělit na dvě složky: bitvy na jedné straně a questy, obchodování, komunikace a průzkum prostoru na straně druhé. To dělá hru různorodou a protože se všechno děje na pozadí neuvěřitelně barevné krajiny, obdržíte obrovskou část barevné terapie.

Styl anime obsahuje spoustu speciálních efektů a můžete si být jisti, že Ninja Saga bude muset hrát na různých tahách na každém kroku. Dokonce i herní obrazovka vždy vypadá jasně, pestrá s ikonami ukazujícími úroveň čaker, dovedností, schopností a dalších dat nebo ovládacích tlačítek.

postavy a školy Ninja

Zahájení do světa Naruto může být po aktivaci vašeho účtu, který předchází registrace Ninja Saga. Zadejte e-mail, heslo a potvrďte jej znovu. Poté souhlaste s uživatelskou smlouvou a klikněte na tlačítko "zaregistrovat". Nebo použijte jinou možnost přihlášení přes Facebook, Twitter, Google+ a VKontakte.

nováčkům nabízí skromný výběr: dívka nebo chlapec. Ale procházet herními etapami a dokončováním misí budou k dispozici nové tváře, zralější a zručnější. Můžete dokonce pozvat Naruto, Sakuru, Kakashi, Sasuke a Iruku do svého týmu.

Klasifikovali hrdinové ve třech bojových školách:

  • Tajutsu. V tomto směru je kladen důraz na školení v provádění protiútoků a blokování nepřátelských útoků.
  • Ninjutsu Žáci jsou vyškoleni, aby udeřili bloky nepřítele a způsobili značné škody.
  • Genjutsu. Tato škola vštípí žáky agilitou a pružností, aby se vyhnuli úderům nepřítele, rychle se pohybují a učiní nečekané útoky na sebe.
Tam jsou výhody na

každý směr, ale tam jsou také nevýhody, a všechny body by měly být vzaty v úvahu, uvedení hráči na soudu před bojem. Zkušenosti v tomto bude postupně, protože jednoduchý popis nedává celý obraz talentů postav. Pouze zažíváním v bitvě může člověk rozpoznat aspekty charakteristiky každé osoby

Magiya questy a bitvy na principech škol "jutsu"

Před bitvou musíte dát dohromady svůj "gang" a volbu vám pomohou popisy vlastností znaků, které jsou zobrazeny naproti portrétem na speciální obrazovce. Samotná bitva se uskutečňuje v několika etapách a ty sám nasměrujete své postavy pomocí různých technik a super-nástrojů. Získání více bodů pomůže QTE, pokud jste dostatečně agilní, když se objeví na obrazovce obrázek určitého tlačítka, musíte jej najít na klávesnici a rychleji stisknout.

Zlepšit kvalitu hrdinů pomůže práci, která dává Hokage. Všechny jsou nebezpečné a jsou spojeny s bojem. Po dosažení požadovaného bodu se připravte na setkání s darebáky, kteří nejčastěji patří do organizace Akacki.

Dlouho k nalezení cíle není nutné, pokud používáte automatický navigační systém, který vás pohodlně a rychle vezme na místo.

Minovinv 22 úrovní Ninja Saga, dostanete se do Arény, kde je nejpozoruhodnější bitva PvP. Zpočátku systém sám vybírá oponenty podle vašeho hodnocení, které se skládá ze: složení skupiny, úrovně čerpání věcí, dovednostní stupnice

Shrnutí, můžete bezpečně nazvat hru první třídy v jeho žánru. Fanoušci anime a prohlížeče RPG budou obdivováni, zvlášť když je Russified.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more