Záložky

Need for Speed: The Run

Alternativní názvy: Need for Speed: The Run

O tom, co se hry NFS projekt má všechny informace od dětí až po dospělé, od milovníků závodních pro ty, kteří nejsou moc dojem nich. Hra Need for Speed: The Run je další pokročilé pokračováním legendárního projektu, který se otevře v určité hraniční nejnovější ovladače talent a zisk z průběhu maximální potěšení hry. Projekt utrpěla velké množství úprav a udělal ze všech předchozích verzí, ale pouze z nejlepších vlastností. Na výstavách a prezentacích s velkým potěšením dělají demonstrací všechny výhody tohoto projektu. Hlavní změnou ve hře je ve vzhledu hlavní postavy. V současné době předloženy žádné rozmazání, který sedí na sedadle řidiče, a je již plnohodnotná postava, která je schopna opustit auto, schovávat se před policií, viz krásné dívky, vychutnat svou oblíbenou limonádu, aniž by vstal z místa řidiče. A i když tyto činnosti jsou realizovány pouze v Need for Speed: Run videoklip a napsané scény, ale tato událost se již ukazuje v kladném směru vývoje projektu.

Vzhledem k tomu, že projekt je používán při tvorbě motoru, Frostbite 2, záloha byla určena budoucím obrázky ve hře, a to povinnost dosažení souladu s touto kvalitou a jasu. To je to, co se stalo oslovit všechny designéry, kteří se aktivně podíleli na projektu. Rozdíl s jeho předchůdci NFS Run PC je v jasných barvách, stejně jako projekt příležitostí uvědomit si, pravděpodobnost uplatnit částečné destrukci. Váš přístroj bude nyní moci skočit do příkopu nebo pádu z útesu, když nemáte čas na zapnutí nebo nebude moci získat kontrolu. Mnohem lepší, aby dramatický variabilitu počasí. Například, pokud začnete cestovat přes rozlohy pouště kaňonu nebo na autě čelní sklo dostane vlnu písku a malých štěrku, který se bude zdát tak realistické, že si bude myslet, že ve skutečnosti jsou nyní v jednom z pouště nebo kaňonu. Sníh den hra NFS Run vám pomůže získat potěšení z krize právě padlý sníh pod koly vozu, který je doplněn unikátní hluk motoru.

Díky děj hry, budete mít radost. Hlavní postavou hry je reprezentován jako profesionální řidič, který produkuje peníze pro život prostřednictvím účasti v nejrůznějších třetí závod. Teprve teď se musí prokázat svou schopnost prostřednictvím workshopů vítězství ve velkých závodech v rozlehlosti na západním pobřeží Spojených států. Ve skutečnosti to je hlavní myšlenka hry. Nyní Podstatou hry je projít dlouhodobém horizontu, který je rozdělen do několika sekcí. Mezitím, jste povinni pouze stažení Need for Speed: The Run, aby si jedinečnou scenérii, která bliká oknem. Vše stejný projekt nevylučuje pravděpodobnost pronásledování a stíhání organizovaného účasti ostatních řidičů nebo stejných policajty.

A je to, že řízení a děj je zde možnost reklamace, ale v Need for Speed: bude stroj Run nezpůsobuje žádné výčitky.

Rychle NFS Run ke stažení, aby bylo svědkem další krásné řady projekt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more