Záložky

Záhrobí

Alternativní názvy: Záhrobí

Multiplayer prohlížeč-založené online role-playing hra nabízí NextWorld ztratil ve středověkém světě, a to ve starobylém městě Elixir - tajemné a plné dobrodružství pro jakékoliv poutníka, kteří je touží. V RuNet NextWorld online hra je již dlouho populární a milovaný, dokonce získala statut "lidových" ... a vy jste o ní slyšel?
Pokud ne, zaregistrujte se a zjistěte si, jak je svět schopen zaujmout NextWorld on-line.

Je třeba poznamenat, že tato hra je nenáročná: spustit ji budete potřebovat počítač s operačním systémem Windows, připojení k internetu a prohlížeč.

Aby bylo možné začít hrát NextWorld, je nutné provést jednoduchou registraci herního účtu. Registrace hry je vyplnit NextWorld standardní formulář, kde budete muset přijít s herní přihlášení, starat se o heslo, zadejte platnou e-mailovou adresu a ověřovací kód. Po stisknutí "registrační NextWorld» dopisy a očekávají aktivaci účtu údaje. Potvrzuje to, co přesně potřebujete NextWorld on-line kontrolu, klikněte na aktivační odkaz a přivítání k realitě středověku.

Setkání s herní startu, samozřejmě, s vytvořením jeho charakteru. NextWorld on-line hra, ve které jsou čtyři třídy postav - vojáci, stráže, mágové a kněží. Každá třída má svou vlastní historii a soubor dovedností, které jsou popsány ve zvláštních svitky - vybrat si hrdinu a slušný pokus o stavu rezident Elixir. Mezi hlavní charakteristiky, které jsou k dispozici pro znaky všech tříd - agility a pevnost, intuice a inteligence, vytrvalost, atd.

Pokud jde o bojové munice, koupit v obchodě (pokud chcete tady a teď). Nebo můžete získat nové zbraně a brnění v procesu řešení problémů hry, spolu se zkušeností a bodů. Chcete-li zvýšit kvalitu vaší postavy budete muset runy - rozsáhlý seznam speciálních funkcí, jako je například dobré nebo zlé runy, runové omráčení nebo zisk runa Phoenix. Tyto runy můžete získat od obchodníků, které docela dost. Peníze lze získat pro to, mluvení v kruhu nebo prostě bojovat a porazit nepřítele šéfa. Přesto, že je tzv. "boj o přežití" - přežití nejsilnějšího hráče zde dobře a proto přijímá podstatnou odměnu za odvahu. Stále můžete také loterie prostřednictvím sázek vydělat - vzrušení je také zisková. Obecně platí, že možnosti pro seberealizaci a doplnit své zlaté rezervy docela hodně.

Fair poukázat hrát hry on-line NextWorld neznamená, že všichni hráči tady budou spojeny pouze s válkou a násilím. Pro klidnější povahy, kteří chtějí žít v míru a dobré, existuje spousta dalších aktivit, jako jsou ekonomických činností (obchodních plody, byliny a houby), výzkum (alchymie a léčení), práce (práce jako záznamník nebo horník).

Také hraje NextWorld - to znamená, že se plně existovat a komplexně rozvíjet. Vaše postava se bude moci účastnit veřejného života, být aktivním členem cechu (vybavení území a výstavbu budov), takže přátele a najít spřízněnou duši, založit rodinu. Když o tom mluvíme, hra má matričnímu úřadu - zde můžete požádat o touze registrovat herní lásku, a pak projít všech fázích svatebního obřadu a pouze po dokončení testu pevnosti vašich párů uzavřít manželství.

Stručně řečeno, hrát hry on-line NextWorld - to znamená plně žít jen v jiné realitě, více tajemný a nepředvídatelný. Rozmanitost akcí a příběh questů, skupinových bitvách, hráč vs hráč soubojů a neobvyklých turnajů (např. "každý sám za sebe"), stejně jako ohromující grafikou, úchvatných příběhů a skutečnou komunikaci s podobně smýšlejícími lidmi - to vše jasně vyniká na pozadí hry NextWorld jiné motivy prohlížeče fantasy hry na hrdiny. V NextWorld hrát - je to skvělé!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more