Záložky

Další Machina

Alternativní názvy: Další Machina

Další hra Machina znovu dobývá svět.

Developer a vydavatel, Housemarque, v jedné osobě představil v roce 2017 dynamickou pasáž s pohled shora. Hra Next Machina s neustálými pohyby po místech, velkolepými výbuchy, světelnými lasery, jako kdyby nás před desetiletími házeli, když podobné téma bylo na vrcholu módy. Nicméně, všechny nové, to je často jen dobře zapomenutý starý. Na základě tohoto postulátu se mnozí s potěšením zapojí do nabízené historie, mladé duše.

Z vzdálené minulosti ve věku XXI

Nestačí, abyste hrát hru Next Machina, je to jak krok do minulosti, tak téma samotné je v souladu se situací. Všechno se odvíjí ve světě vzdálené budoucnosti, kdy technologie tak pevně vstoupila do lidského života, že si lidé nemohli představit minutku existence bez nich. Jakmile roboti získali vědomí a uvědomili si, jak silnější jsou jejich pánové.

Odůvodnitelný vždy usiluje o svobodu, a proto se technika vzbouřila a válka začala. Každý voják v řadě lidí stojí za jeho váhu ve zlatě, a proto čím více členů lidské rasy rozhodne stáhnout další Machinu, tím vyšší je pravděpodobnost vítězství. Na bitevním poli neztrácí nepřátelství. Stroje nastavují cíl, abychom nás zničili, abychom potlačili povstání, abychom pracovali tvrdě. Bitva trvá 15 úrovní a pokaždé, když je možné postupovat dále, objeví se nové příležitosti. Ale nejenže se stanete silnějším, ale i nepřítelem. Jednoho dne se setkáte s obzvláště silným oponentem šéfa. Jen tím, že ho porazíte, budete mít možnost pokračovat v hrdinské cestě dále.

ze zbraně je dobrá sada s různými letálními silami:

  • Lasery
  • Power Installations
  • Pushki
  • Rockets

V řadách nepřítele je také úžasná rozmanitost a občas vidíte chodící sloupy, pohybující se kožešiny nebo kola. Samozřejmě, síla útoku a princip akce jsou odlišné, takže zbraň proti nim by měla být použita i jinak.

Začátek hry Next Machine, musíte být připraveni jednat rychle, ale záměrně. To je druh testu a školení pro dobrou reakci. Bez toho není možné přežít v takovém nepřátelském světě, zvláště s ohledem na jeho neustálé modifikace. Když vidí, že armáda lidí roste, postupuje a bojuje zpět, roboty se také zlepšují. Situaci komplikuje skutečnost, že místo pro manévry je omezené a nebudete se moci přestěhovat do bezpečné vzdálenosti. Na všech stranách exploduje něco, pohybuje, střílí, vznítí. Jen se podaří reagovat na změnu situace a udržet bojiště pod kontrolou.

Perf Next Machina připomíná slavnostní ohňostroj. A pokud zapnete zvuk při plné hlasitosti, bude vás pohlcovat gamma zvukových efektů, kde se střílí výstřely, výbuchy, burgery a Bůh ví co jiného. Hra také poskytuje režim Arena, kde můžete jít do soutěže s ostatními hráči. Čím více vítězství máte, tím strmější je váš stav a přijaté půjčky jsou hezké vynaložit na zlepšení svých dovedností a zbraní. Hráči, kteří zažili zábavu, přiznají, že infekční hratelnost se rychle zpomaluje a neopustí. Můžete se od něj odtrhnout pouze vynaložením úsilí, ale vaše myšlenky se stále navrací k jasné, dynamické hračce.

Autoři jednou přiznali, že projekt byl inspirován arkádami ze vzdálené minulosti. Při vytváření vlastní verze se rozhodli udržet retro styl, takže to vysvětluje vizuální speciální efekty a ovládání Next Machina. Zbývá jen začít hrát a projít několika úrovněmi, připojit se k společnosti jiných hráčů a přidat vlastní názor na produkt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more