Záložky

Nikdy Pozemky

Alternativní názvy: Nikdy Pozemky

Nikdy Lands on-line - fascinující fantastickou hru, která uchvátí fanoušky zajímavé dobrodružství. Nikdy Lands on-line hra je sbírka nejzajímavějších žánrů, jako jsou například strategie, a mnoho dalších úkolů. Zahrajte si hru on-line Nikdy Pozemky budou zajímavé pro všechny - děti i dospělé. S hlavou ponořenou do fascinující hry, můžete osobně ovlivnit výsledek událostí na celém světě. Bude to velká přestávka od jednotvárnosti každodenního života!

Nikdy Pozemky Online hra nevyžaduje žádné velké požadavky na počítač. Vše, co potřebujete ke hře je operační systém Windows XP / Vista / Windows 7, nejčastější zvuková karta, klávesnice, myš, webový prohlížeč a připojení k internetu. Chcete-li přehrát Nikdy Pozemky potřebujete vytvořit svůj profil ve hře, to znamená, že je nutné, aby byl zápis proveden Nikdy Pozemky charakter, koho budou chtít hrát. Chcete-li to ve zvláštní formě na místě zadat název charakteru, za který chcete hrát, zvolte si heslo a odesílat e-maily, tak to šlo na žádost o potvrzení registrace. Nikdy Pozemky řádné registrace se neliší od postupu v takových hrách je jednoduchý a srozumitelný. Připojte se do hry sem nikdy Pozemky konce, pak můžete pokračovat přímo do hry.

Nikdy Lands on-line hra byla vytvořena v roce 2004, takže je to jeden z prvních známých a velmi populární masivně multiplayer online role hrát hry. Ale od té doby se hra hodně změnila, protože pokrok není na místě, vývojáři jsou neustále doplňovány o nové a zajímavé detaily "dobroty". Vývoj hry je stále jak z technického hlediska, tak z hlediska stále rostoucího počtu hráčů. Prostřednictvím tohoto hrát hry on-line Nikdy Pozemky bude velmi zajímavé a vzrušující. Hra je zdarma, takže více lidí se začíná hrát! Jestliže hráč je ochoten investovat reálné peníze do hry - a tak bude mít příležitost. Samozřejmě, že od začátku hry uživatele je obtížné získat zkušenosti a boj. Tento vývoj byl rychlejší a jednodušší, stačí dát hru v nějaké tašce peněz.

Každá postava ve hře má různé funkce, jako jsou:
• Zdravotní
• Obratnost
• výkon
• štěstí
• znalosti, a mnoho dalších.

Také, každý hráč má 33 různých schopností a dovedností 38. Rozvoj parametry a vlastnosti, které mohou být považovány za nejdůležitější, můžete vytvořit jedinečný charakter. Tyto charakteristiky musí být vybrána na základě individuálního stylu hry. Tak, nikdy Pozemky hrát pro každého uživatele jedinečný charakter, osobně vytvořil. Získat zkušenosti bodů ve hře, můžete se účastní různých bitvách. V tomto případě, jakmile postava dosáhne novou úroveň, že se otevírají nové možnosti, jako je například zlepšené osobních charakteristik, nové zbraně, nové oblečení a věci. Hra se neobešlo bez "magického doping", uživatel dostane všechny druhy elixírů, lektvary, svitky, které výrazně zjednodušují proces hry. Všechny z nich jsou zvýšené nebo jiné vlastnosti charakteru, ale na rozdíl od dovedností, které byly získaných zkušeností, to jen na krátkou dobu. V důsledku toho musí být použita pouze v případech skutečně nezbytné a moudře maximalizovat dočasnou výhodu.

Peníze ve hře se nazývají nevěřící. Vše, co chci koupit nebo prodat, vyměnit na ně. Mohlo by to být něco, jako je oblečení, zbraně, různé jiné produkty. Použití reálné peníze hru, můžete si koupit unikátní artefakty, které jsou mnohem silnější, než je standardní.
Lze získat zkušenosti s používáním konkrétního povolání. Výběr třídy a jeho fungování, můžete získat nejen zkušenosti, ale i non-víry.

Hra má takovou profesi:
• obchodník
• Dr.
• alchymista a mnoho dalších.

Hra může být také kombinovány do klanů a rodin. Je možné vytvořit svůj vlastní klan, nebo se připojit k již existující.

Hráč bude mít možnost se připojit k silám, které:
• Světelná
• Chaos
• Darkness [_7_ ] • soumrak

Přirozeně, každá síla má jedinečné schopnosti a dovednosti, které jsou odlišné od ostatních.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more