Záložky

NeverFate

Alternativní názvy: NeverFate

Populární browser hra z fantasy prostředí NeverFate on-line nabídky na účast v multiplayerových bitvách, zlepšit své bojové dovednosti, učit se kouzla, proveďte herní úkoly, připojit různé skupiny, a dokonce i obchod. Toho všeho dosáhnout, budete potřebovat pouze počítač s přístupem na internet a nastavte ji jeden z těchto moderních prohlížečů:

 Google Chrome verze 5. 0 (nebo vyšší);

 FireFox 6. 0 (nebo vyšší)

 Opera 11. 10,

 Internet Explorer 7.

Prvním krokem na cestě k zábavnou kratochvíli - Zapojte se do hry NeverFate. A skládá se z následujících pokynů:

1) Váš platný e-mail;

2) Doklad o jeho platnosti až po obdržení dopisu na adresu kódu. Kód bude třeba zkopírovat a umístit na druhé stránce v sekci Registrace NeverFate;

3) Charakterový název, současně působí jako přihlašovací jméno pro vstup do hry;

4) určité osobní údaje. Ujistěte se, že jsou skutečné datum narození, jinak, na odhalování podvodů, vaše postava může být potrestán, nebo dokonce blokován. Na přání může být také jeho současný název, bydliště, koníčky, práce, atd.

5) Pohlaví charakteru musí být stejný jako vy, protože jinak vše bude čelit stejný zámek. Zde bude nutné určit třídu svého budoucího hrdiny (bojovník nebo mág).

Dále je nutné seznámit se s souhlasem uživatele (najdete ji na hlavní stránce), s klidným svědomím potvrdit svůj souhlas s ním a kompletní, takže krok NeverFate on-line registraci. Kliknutím na správný, který se nachází na tlačítko velice spodní, můžete přejít na stránku "Rozloučení", jak budete hrát hry on-line NeverFate. Po přečtení, klikněte na "Další" a získat další sbohem (ale od místních vyšší moci). A teprve po kliknutí na tlačítko, budete konečně začít hrát NeverFate.

NeverFate online hra je domovem mnoha různých postav, ale všechny z nich mají následující základní charakteristiky:

= Síla škody způsobené hrdina + kapacita batohu;

= Agility dodge;

= Kvalitní Intuition kritický úder;

Zdraví = počet vitální energie;

Mana = množství magické energie

= Quality Intelligence poškození hrdina kouzlo způsobilo,

= Štěstí štěstí ve všech aspektech NeverFate on-line;

Charisma = poměr hrdiny jiných tvorů.

Všechny širokou škálu nožů, které budete muset hrát hru on-line NeverFate, lze rozdělit takto:

 meče,

 nože;

 Axe, ax;

 Dubina, kladiva,

 Hole.

Chcete se stát mistrem nějaký druh zbraně, budete muset rozvíjet své dovednosti.

V oblasti magie online hra NeverFate se může pochlubit přítomnost 14 tříd, z nichž každá může navrhnout použití unikátní předměty a kouzla

1. Obecné Magie.

2. Kouzlo světla.

3. Kouzelná tma.

4. Chaos.

. 5. Fire.

6. Země.

7. Voda.

8. Air.

9. Tree.

10. Metal.

11. Space.

12. Time.

13. Duševní záležitost.

14. Fyzická hmota.

Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký druh třídy vám nejvíce líbí, je povrchově pochopit všechny. Ale pokud si vyberete jednu věc, bude to eso v tomto směru.

Neváhejte: Play NeverFate - a pak tráví svůj volný čas ve velmi zábavným způsobem. Samozřejmě, v tomto stručném přehledu se nevztahuje mnoho zajímavých detailů, ale přečtěte si je budete moci "encyklopedie", která se nachází na oficiálních stránkách hry. Pokud chcete, neuvěřitelné dobrodružství a nekonečné rozlohy komunikaci, připojte se k nám!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more