Záložky

Nemexia Evolution

Alternativní názvy: Nemexia on-line

Nemexia Online - browser-based multiplayer online hra, ve které hráč bude ovládat celou planetu! Výstavba strategicky významných staveb, výstavba mocného a nepřemožitelného vesmírné flotile - to vše jsou vaše priority ve hře. Všechny planety, která otevírá svou online hru Nemexia se nachází v těsné blízkosti hvězdy, stejně jako v naší sluneční soustavě. Ovlivňuje širokou škálu různých budov, zlepšení a vojenského vybavení.

Připojte se do hry Nemexia, mimochodem, je jednoduché a přímočaré i pro začátečníky. V Nemexia Registrace trvá jen pár minut. Jen čtyři pole informací o vás a aktivaci vašeho účtu prostřednictvím e-mailu a on-line hry Nemexia se objeví před vámi v celé své kráse Sway.

Vývojáři zaplatili spoustu času tuto komponentu, zřejmě věřit, že to je hlavní tím, že drží zájem o hru.
Překvapivě, když začnete hrát hru Nemexia online hra rozhraní, které vidíte v první řadě, která vás čeká, je ve futuristickém stylu, obecně, snadné použití a příjemné na oku jeho mimořádné.

Stavby a dodání do utkání velmi dobře vykreslen a hodinky razrostayuschimisya megakonglomeratami velmi pěkné, přesně tak, jak sledovat, jak kosmické lodě cestovat přes prostor kolem své domovské planetě. Ale nad tím, nebeské těleso, které je dané vám, umělci hry z nějakého důvodu neměl dřít a tvoří své vlastní dojmy z opustí nejednoznačné.

Zpočátku jsme umožňují osvoitya a hrát hry on-line Nemexia přes questy, jsme jasně vysvětlit funkce hry. Mimochodem, na rozdíl od mnoha jiných her Nemeksiya nezpůsobí odpor a neochotu hrát na počáteční fázi, ale naopak - od první minuty jste začali hrát hry on-line Nemexia, c prvních úkolů máte pocit, někoho to zajímavé a původní vesmír a ve vaší duši stále více a více se třpytí světla zájem: "Co se bude dít dál? "- A pak se ptát sami sebe.

V Nemexia, stejně jako v mnoha dalších fantastických her, boj je pro zdrojů. Zdá se, že problém jejich kollichestva budí mnoho vývojářům v oblasti počítačových her. :) A teď, předtím, než všichni z nás, kteří začali hrát Nemexia akutní potřebu pro tři typy zdrojů: kovy, minerály a plyn. Jako obvykle v dnešním světě, všechny prostředky mají přijít do konce, a tak s nimi nakládat na mysli, přesně tak, jak to jít příliš daleko, křečovité organizovat svou kořist. Zdroje jsou prvky nezbytné pro výstavbu budov, vozového parku a různých zlepšení ve hře.

Válečné lodě jsou nutné nejen k obraně proti útočníkům, ale také k útoku na nepřátelské planetě Nemeksii. Samozřejmě, v případě, že cílem není zničení protivníka, dominance nad jejími zdroji pro jistotu.
Alternativně produkty udržet planeta působí energie - jiný typ sklizně ve hře Nemexia. Jeho hladina je udržována díky zdroji na vaší planetě, který je příjemcem Energy Star instalace, jednoduše řečeno - solární panely.

Po registraci v Nemeksii, hráč si může vybrat jednu ze tří závodů, na které se chcete připojit. Každý z různých ras, a to jak vnější i technologicky, a to volba závisí na zdůraznění vývoje své vlastní planetě.

Galaxy Nemexia hrát ve které jste si přinesli, vypadají skvěle, a jejich kapacita je vždy takový, že začíná hru, budete mít na sobě blízko, jak kvalifikovaných spojenci a zajímavých nepřátel různých úrovních vývoje. Takže to nebude nudit - to je jisté.

Už jste někdy snili o cestování na pustý ostrov? Vezmi! K dispozici - obrovská planeta! A všichni na této planetě jen ve vašich rukou díky prohlížeč hra Nemexia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more