Záložky

Need for Speed No Limits

Alternativní názvy:

Need for Speed No Limits je projekt ze série NFS. Hry z této série patří mezi nejlepší závodní simulátory. Nyní můžete hrát na mobilních zařízeních. Grafika na nejvyšší úrovni, vypadá tak realisticky, jak je to jen možné. Zařízení musí mít dostatečný výkon, jinak hra nebude fungovat správně. Hlasový projev je dobrý, auta znějí věrohodně a zvukem se od sebe liší. Hudba je energická, nenechá vás nudit.

Staňte se nejlepšími v podzemních závodech nočními ulicemi. Nemyslete si, že to bude snadné, musíte prorazit žebříčkem od nejnižších pozic.

Spousta práce:

  • Vyhrajte závody a získejte odměnu
  • Vylepšete svá auta, abyste snáze porazili své soupeře
  • Rozšiřte svůj vozový park o nové, ještě rychlejší modely
  • Soutěžte v řidičských dovednostech s ostatními hráči a vyhrajte

To jsou jen hlavní úkoly, které vás během hry čekají, ve skutečnosti bude ještě extrémnější zábava.

Než budete hrát Need for Speed No Limits, musíte projít malým školením, abyste si vybrali nejvhodnější schéma ovládání a naučili se, jak přesně provádět manévry za jízdy. Je možné zvolit obtížnost úpravou toho, jak aktivně vám hra pomůže řídit a zpomalit. Profíci umí pomocné systémy vypnout, začátečníkům naopak pomohou.

Zpočátku nejsou k dispozici všechna auta, abyste odemkli celou flotilu, musíte vyhrát spoustu vítězství a pozvednout se v žebříčku závodníků.

Nespěchejte s okamžitou výměnou za nové auto, vylepšení starého může někdy výrazně zlepšit jeho výkon. Celkem má hra více než 1500 různých možností vylepšení a upgradů. Budete mít možnost upravit si každý vůz individuálně pro sebe.

A kariéra vás může zaměstnat na dlouhou dobu. Tvůrci hry připravili více než tisíc závodů a toto číslo se neustále zvyšuje, protože projekt je v aktivním vývoji.

Zde se setkáte s tisíci hráčů z celého světa a budete mít možnost soutěžit s kterýmkoli z nich.

Dokončení denních úkolů vám umožní získat další bonusy a hodnotné ceny.

Navštivte občas herní obchod, kde si můžete koupit různé skiny pro vaše auta, boostery a další užitečné zboží. Za nákupy je možné platit herní měnou nebo penězi. Pokud si hraje dítě, nákupy v aplikaci lze zakázat v nastavení zařízení.

O svátcích se ve hře konají speciální akce, ve kterých budete mít možnost vyhrát jedinečné tematické dekorace a mnoho dalších cen. Chcete-li se těchto událostí zúčastnit, nevypínejte automatickou aktualizaci hry nebo ručně kontrolujte vydání nových verze.

Ke hře Need for Speed No Limits je vyžadováno připojení k internetu.

Need for Speed No Limits si můžete zdarma stáhnout na Android pomocí odkazu na této stránce.

Začněte hrát hned teď a staňte se králem podzemních nočních závodů!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more