Záložky

Nebe

Alternativní názvy: Nebesa

Heaven on-line - je multiplayerová hra ve fantasy stylu bez měsíčního poplatku, který kombinuje žánry role-hrát hry, logické hry a strategie.

Chcete-li hrát hru Heaven on-line, budete potřebovat připojení k internetu vysokou rychlostí a nainstalovaný Adobe Flash Player na nejnovější verzi. Stáhnout do svého počítače a instalovat žádný dodatečný software - není nutná.

Připojte se do hry Nebe není potřebné - můžete se přihlásit pomocí svého účtu na stránkách sociálních sítí, jako je YouTube, VKontakte, Facebook a Mail. ru. Pokud se rozhodnete jít touto cestou, pak se podívejte Heaven vás vyzve, aby přístup k vašim datům, a vyzve vás k výběru vaší postavy a frakce, za kterou bude hrát. V sociálních sítích, zjistíte, silné podpory - specializované komunity, kde můžete najít všechny odpovědi na otázky týkající se hry. Pokud se rozhodnete zaregistrovat, budete muset projít standardním postupem

- Zadejte adresu elektronické schránky

- Heslo

- Kód z obrázku

- Souhlasím s podmínkami této smlouvy.

Další pokyny budou zaslány na Váš email. Přihlaste se, pak je vstup do hry, bude na adresu a e-mailovou adresu a heslo. Nebe on-line registrace je dokončena a můžete se ponořit do nádherného světa létajících ostrovech.

Online hra Nebe se zaměřuje na konfrontaci mezi šesti kultů, rozdělených do dvou znepřátelených frakcí. Každá frakce má své výhody a nevýhody, stejně jako svého patrona a zvláštní rozlišovací znak. Nebe online hra vám nabízí možnost vybrat si, jak vaše postava bude, a jaké jsou hlavní charakteristiky něj bude mít

- Kult Panny Marie je známý pro své léčivé schopnosti, krásu a držení speciálních receptů, znamení kultu Panny Marie je bílé pírko,

- K ultra festivalu - nejveselejší kult fanoušků, kteří milují společenské zábavě, jejich rozlišovací znamení - růže;

- K ultra ochránce práv (- přihlásit vrčící lví hlavu) - je zastáncem spravedlnosti, nenávidí hádky,

- Cult of Sorrow (tamburína) a vím, že všechno, co v tomto světě je pomíjivé, a jen bolest a utrpení navždy;

- Cult Děsivé , jehož charakteristickým znakem je pavouk, věrně sloužit jeho patrona, páchají masakry a stávkující strach do všech ostatních;

- Cult Destroyer (lebka) je vinen svár, nepřátelství, a hořící nenávist.

Když začnete hrát hry on-line nebe, stanete Guardian jeho vlastní ostrov, kde budete muset postavit budovu: strom, jeskyně, školní kouzelníci, arény, obchod. Čím vyšší je úroveň vašich budov, tím více funkcí, budete mít k dispozici. Samozřejmě, že úroveň budov závisí také na úrovni.

Chcete-li hrát v nebi, budete muset bojovat bitvy s ministry jiných náboženství, a tím získat zkušenosti. Ze zkušenosti, záleží na rychlosti, s jakou vaše postava se bude pohybovat na jiné úrovni. Každý boj - malý samostatný puzzle hra, ve které budete muset vybudovat řetězec tří kamenů. Každý kámen nese svou funkci, a vy budete muset rozbít hlavu nad tím, co strategie bude nejvýhodnější v konkrétním případě. Chcete-li hrát v nebi, budete nejen stačí stisknout tlačítko stávku během boje nesmyslné, ne, budete muset použít své logické schopnosti.

Heaven online hra je srovnatelná s podobnými prohlížeče (ty, které nevyžadují stahování dodatečný software) hry svým jedinečným, jasné a barevné grafice, připomínající starověké indické obrazy nebo obrazy Vallejo. V každém případě, tato hra vás nenechá se nudit.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more