Záložky

Navi Age

Alternativní názvy: Navi Age

Navi věková hra: Pirate Story

Being piráta není snadné. Trvalé válcování, silný rum, slaná ryba, navždy nespokojený kapitán a zrádní přátelé. A přesto je zvete na břeh a stanete se zákonodárnými kluky, rychle vás přivádí k žralokům.

Igra Age Navi, pravděpodobně nejpoužívanější prohlížečová hra, ve které mechanika a vnitřní svět dosáhli skutečně působivé velikosti. Vývojáři věnovali nejvyšší pozornost všem okamžikům, od výkresu detailů až po vybavení lodí a specifikaci znaků. Ve hře Navi Age je opravdu zajímavé, vzrušující, fascinující.

Lift kotva!

Každý hráč, který se nikdy nevěnoval pozornost námořnímu tématu, bude brzy dokonale schopen pracovat s takovými koncepty, jako je kino a mizzen-stožár, rovné a šikmé plachty, přední a skladové prostory. V čase si můžete postavit vlastní loď. V nabídce uvidíte jeho vlastnosti:

 • Sails
 • Záležitosti
 • Mísy
 • Uvorot
 • Přesnost
 • Kritický útok
 • Kritická obrana
 • Protekce
 • Power of N-Parsa
 • Power V-Sail
 • Power cheerful
 • Type
 • Troum

Zjistěte, kolik materiálu bude použito pro stavbu bojové lodi a kolik to bude stát.

Při přístupu ke všem funkcím hry, kterou hráč obdrží při registraci registrovaného věku Navi. Miliony lidí využily tohoto privilegia a nyní otáčejí otevřenými prostory, objevují země, hledají poklady, bojují a vyjednávají, obecně se chovají aktivně.

Po převzetí velení lodi vytočte neohrožený tým. Vzhledem k tomu, že hry pro prohlížeče vždy potřebují něco vyvinout, pokračuje tato tradice Navi Age iPlayer. Indikátory růstu musí být poskytovány lodím a námořníkům, ale kapitán sám by neměl zaostávat. Pokud některé vlastnosti při útoku pomáhají, ostatní mají prospěch v obraně a melee. Někdy je nutné, abyste zaostřili na jednu z vlastností, stačí aktualizovat zařízení.

Bitva nebo obchod?

Výsledky bitvy budou záviset na tom, jak jste pečlivě a zodpovědně přistupovali k výběru týmu a lodi, jejich vybavení a školení. Koneckonců, ani kapitán Hook se nespoléhal pouze na sílu svého ostrého pohledu a ostrosti háku, ale naplněný děly, střelným prachem, šavlemi a pistolemi.

Když se vydáte na karavany a pořádáte přestřelky s jinými hráči, snažte se zbavit se dokonce i na zuby, ale na kořeny vlasů. Nezapomeňte, že jste proti skutečném hráčům, kteří mají zájem o výhru a získání ne méně než vy. Jejich loďstvo může mít více lodí, které jsou dokonale chráněné a vybavené vojenskými zbraněmi, a posádka může být lépe vyškolena a mít více zkušeností.

Pokud pochopíte, že ještě nejste zralá pro aktivní jednání, může být pro vás výhodnější, když se zabýváte obchodem, ušetříte peníze, sílu a dovednosti. Na mnoha kontinentech není nedostatek obchodních přístavů, můžete s nimi snadno kontaktovat, přepravovat různé zboží za účelem prodeje a nakupovat potřebné zdroje. Nabízíte svým sousedům cenné zboží, můžete si vydělat slušné množství peněz a začít s něčím, co v této chvíli naléhavě potřebujete. A dosáhnete padesátky úrovně, můžete rozšířit flotilu a přiřadit obchod v automatickém režimu. To nás osvobozuje od stálého cestování mezi pobřežími, uvolnění cenného času pro životnější a odměňující činnosti.

Developéři naplnili hru očními kouli s různými možnostmi rozvíjet svůj vlastní příběh. Zajímavé úkoly s různou složitostí, barevnými boji, skvělou krajinou, skvělou grafikou a online chatováním hráčů, jen špičkou ledovce. Zbytek musíte prozkoumat sami, ponořený do vln vzrušujícího spiknutí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more