Záložky

Mythos

Alternativní názvy: Mytologie

Mythos Online - role-playing hra, zdarma, historie stvoření, které si zaslouží samostatnou poznámku. Věc je, že na jednom místě vývoj ve hře byl zmrazen kalifornské studio, zaměřit se na při vývoji hry Hellgate: London. Za to, že právo přepracovat projekt byl koupen korejských vývojářů, kteří by vážně zabírají hru a přinést ji na mysl. Po nějaké době, vývojáři představili na světě dítě dokončena. Mythos online hra hra, že by bylo zajímavé pro všechny fanoušky slavné série Diablo, vypráví o různých mytologických válek a legend starověkého Řecka.

Připojte se do hry Mythos nebude trvat moc času. Berte to, jak se můžete na webových stránkách, nebo přímo v těle herní klient, a tu a tam budete muset zadat stejné údaje: název účtu, vaši e-mailovou adresu a heslo pro přístup k vašemu účtu. Za to, že pošta se zobrazí upozornění, že registrace Mythos dokončena a můžete začít hrát.

Online hra Mythos je zarážející, v jeho nevšedností. Jedním z jeho hlavních funkcí, působí, že ve skutečnosti je to neformální. Co to znamená? Ano, to objem publikum, že tato hra bude vypadat, opravdu skvělé. Ve skutečnosti, v první řadě, vývojáři se ujistit, že když hra jste neměli mít žádné problémy, ale pouze kontinuální nikdy nekončící radost. A v podstatě, můžeme s jistotou říci, že úkol zvládli s nadšením.

Úsporný rozhraní - to je hlavní myšlenka herních návrhářů: nic zbytečné, jen úroveň zdraví, manu a kouzla piktogrammki, které jste přiřadili k levé a pravé tlačítko myši. Stejná konstrukce je vyjádřena askeze a hry samotné. Například třída systém, překvapil své flexibilitě a jednoduchosti. Například, můžete vždy hrál mága, ale v určitém okamžiku si uvědomil, že to není vaše, a rozhodla se změnit jejich specializaci. A pak jdete pro vývojáře k ústupkům. No vytváření nových postav, vše, co musíte udělat - je prostě přijít do nejbližšího města a změnit tam speciální třídu na NPC v nominální hodnotě play peněz.

Mythos onlyn hra není přesvědčivý pro jeho originalitu, a nic neřekl, jako je nastavení - již novinku. Ale tady je design všeho, co se děje ve hře - to je to, co dělá hru pomalu, ale jistě směrem nahoru po žebříku úspěšných on-line produktů. Pravděpodobně hraje roli zde je zajímavý nápad a návrháři pokusí o herní svět trochu cartoonish, aby barva v drsných příběhů starých řeckých mýtů. A dokonce i děsivé Cyclops v této hře něco jako cirkusový medvěd, kolébat z nohy na nohu a mžoural očima.

Vyberte závod ve hře je absolutně žádný vliv na hratelnost a vlastností charakteru, takže spuštění hry on-line hry Mythos, jednoduše se odvolávají na své estetické preference. Nyní pár slov o každém závodě: Muži - vznešené, moudré a silné hrdiny, jejichž využívá jeho sláva se šířila do mnoha provincií, Cyclops stejné - je to nemehlo a dobromyslný, ale jejich síla děsí každého, kdo alespoň jednou s nimi setkal. Satira - narodil dobrodruzi, a to vždy něco za lubem a vstane, i Gremlins - je jediný závod, který mluví věda "vy", a to z dobrého důvodu, protože jen oni ji znáte - budoucnost.

Pouze ve hře jsou tři herní třída: Pyromancer - páni z ohně a zlí duchové lovci. Stačí jim zavolat podřízený Infernal a ohnivý držení zbraní. Zahrajte si online hry Mythos tato třída nebude snadné, ale žádný menie zajímavé.

Blood Knight - hrdina, dobře nosí a byli v mnoha bitvách, jejichž zbraní je obrovský obrovský meč nebo Battleaxe. Rytíři mají schopnost nosit těžkou zbroj.

Stejný inženýr - chytrý vynálezce, který je obsažen v arzenálu i střelné zbraně. Na rozdíl od něj, mohou technici používat výbušniny, nebo dokonce stavět pasti.

V souhrnu, je třeba poznamenat, že hrát Mythos by bylo hezké, aby každý, kdo není cizí historie starověkého Řecka a kteří vždy snili cítit skutečný hrdina starověkých mýtů. Pospěšte si, snový svět na vás čeká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more