Záložky

Můj Sunny Resort

Alternativní názvy: Můj Sunny Resort

Play My Sunny Resort (moje slunné letovisko) rekreační oblasti s vlastními rukama.

život se změnil na solidní dovolenou na pláži, musíte si vytvořit vlastní letovisko. To poskytuje šanci My slunné Resort hry, ale bude pracovat na holé patch země se objevil pětihvězdičkový hotel se všemi vybaveností.

Etot prohlížeč simulátor dokonale pobavil kdykoli, ale zejména v zimě, kdy se chcete ponořit do lazoucího tepla letního slunce. Soukromý rezort je sen, který lze snadno implementovat, pokud si hraje moje slunečné letovisko.

Než byste chtěli uniknout na ostrovní ráj. Pokud si přejete, aby se v bungalovu usadil více než dost, za předpokladu, že je na určitém místě, tedy tam, kde jsou lidé na dovolené, a vydali pozitivní názor na úroveň cínování a zábavy.

- Vaším úkolem je přilákat více zákazníků než jeho konkurenti. Když hrajete, dozvíte se důležité významy herní akce. Není nic neobvyklého:

Vashi bungalovy.

 • Stroyte budova různé naznacheniya
 • Obustraivayte bungalovy s různým množstvím zvezd
 • Nanimayte personal
 • Raznoobrazte volný čas otdyhayuschih
 • Zarabatyvayte zkušenosti a valyutu

Nachinaya hrát hru My sunny Resort (moje slunné letovisko), můžete se připojit k cestujícím fanouškům, vkusně relaxovat a bavit se. Ale pokud jde o vás, především o podnikání, musíte vyřešit řadu důležitých úkolů.

Building další bungalov, nemusíte jen dát dům a vytvořit vnitřní interiér podle vašeho přání. Nezapomeňte, že by to mělo být pohodlné a každá položka zvyšuje komfort, vytváří dražší bungalovy a ovlivňuje vaše finanční bohatství a prestiž resortu.

Chem drahé místnosti dekor, vyšší třídy, ale jako resort by měl být prostor pro všechny možnosti kabelku, ne všechny domy pěti hvězdičkový luxus. Populární bungalovy se řídí přáními lidí. Můžete dát skupině pokoj s dvěma hvězdami, a to i tehdy, když o to požádali, ale v opačném směru nebudou pracovat ti, kteří chtějí víc, nic méně.

Houses může posílat 3-6. Přes lastury nejdůležitější měnu, můžete postavit prezidentské apartmá nebo svatbu.

Zapojování.

Je vhodné si vzpomenout, že potřebuji registraci My sunny Resort. Můžete také pozvat přátele zasláním pošty na novinky s návrhem na vstup do solárního střediska herní plochy.

Nyní se vrátíme ke studiu simulačních schopností. Z vlastní zkušenosti víte, že lidé potřebují více prostoru k tomu, aby splnili své rozmary:

Čas delší dobu rozšiřuje váš resort, tím více personálu potřebujete.

 • Lavki se suvenirami
 • Restorany a kafe
 • Diskoteki
 • Basseyny
 • Sportivnye site a zaly
 • Ekskursii
 • Punkty prokata

Je to, aby byl v personálním oddělení, jakmile stavíš, abys dosáhl určité úrovně. Nyní budete mít dost kuchařů, trenérů, prodejců suvenýrů, míčků, oblečení, sladkostí a ovoce, číšníků a dalších zaměstnanců. Manažeři odpoví na všechny otázky a ostatní pracovníci budou vyrábět, prodávat zboží, stejně jako se zabývat čištěním bungalovů a zaléváním rostlin na území.

Skoro v iPlayeru Moje slunné letovisko budete moci postavit přístaviště lodí a taxi taxi společnosti, vaši hosté si mohou vychutnat pohyb mezi středisky a potěšení výlety.

Prohodit questy, vydělávat peníze a pověst, komunikovat s hráči, pokoušet se uspokojit všechny potřeby turistů a pak vám nebudeme postrádat návštěvu svého letoviska.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more