Záložky

My Lands

Alternativní názvy: Moje země

Mezi mnoha různých on-line hračka stojí My Lands. Specifické požadavky na systém tu není, aby se stal jedním z hráčů této hry, je třeba pro přístup k internetu s naprosto libovolném počítači a webovém prohlížeči na jednom z nejnovějších verzí pouze.

Hra je děj je jednoduchý: My Land si Vás dovoluje pozvat, aby se stal vládcem jednoho města je rozdělen do částí říše a boj o nadvládu v dalších oblastech svých dalších panovníků, jako jsou malé kousky kdysi obrovské říše. Bude muset bojovat o magické černé perly. Je zdroj, držení, který vám dává oprávnění občas. To může být nalezené v mnoha questů, ale můžete koupit za peněžní jednotku. My Land hra, které se mohou zúčastnit děti i dospělé, pro začátečníky je velmi snadné. Musím říct, že mé Lands on-line registrace dokonale jednoduchý a snadný postup při této hře vám řeknou, co bude další krok. Například, můžete si vybrat město, které bude mít brzy svého hrdinu a jeho nohy, takže je prosperující a úspěšné. K tomu budete potřebovat vyplnit pouze v oblastech, jeden s názvem své hrdiny - přihlášení a zadejte heslo do příslušného pole. V tomto případě musíte také zvolit rasu, bude patřit k vaší postavě. Jejich hra My Lands nabízí čtyři: světlé a tmavé elfy, démony a rytíře. Kdo je dobrý a kdo je - zlo, zde je snadno pochopitelný: temní elfové a rytíři představují světlé a tmavé elfy a démony - tma. Každý z nich má online hry Moje Pozemky zahrnuje 8 druhů vojsk. To se skládá ze zástupců různých řemesel: kouzelníků, léčitelů, šipky a jiné žoldáky. K dispozici je také speciální druh a - monstra.

Světlo elfů - Kouzelná žijí v lesích s obrovskými vodopády. Knights - obývají Svatou zemi.

Dark Elves (Drowové) - skrýval v lesích the Damned.

Demons - raději mrtvého zemi.

Každý z nich má nějaký druh bonusu ve hře na některých vojenských jednotek a, samozřejmě, v těžbě zdrojů. Například, elfové bonus platí pro těžbu dřeva, a bonus k bojovým jednotkám, které dostávají jako léčitelé. Mají schopnost oživit po bitvě. Knights vydal bonus pro obilí a zlato. Oni mohou také nosit v batohu dvakrát ostatním. Temní elfové dostat povzbuzení dřeva a železa, a bonusy, které mají nárok na jednotce jako kouzelníci. Démoni v bodování na těžbu kamení, a jako jiné výsady, že během útoku může být silnější než ostatní závody ve třetí. Tak se dostanou plus jako žoldáci. Vidíme tedy, že zůstatek 3 závodů stanovených dokonale, a výběrem některé z nich se můžete dostat na vrchol díky jednotlivých vlastností a dovedností zvolené rasy.

A pro ty, kteří se nemohou dočkat, až hrát hry on-line My Lands, s tím, že Black Pearl - není jen magické zdroj. To nemůže dostat do rabování. Mohou platit za prémiové služby. Kromě této speciální trofej, je zde několik důležitých přírodních zdrojů, které budou užitečné pro rozvoj a vylepšení:

- Tree

- Obiloviny

- Kámen

- Gold

- Iron.

Těchto pět prostředky mohou být získány různými způsoby, a pak - pro tuto chvíli, ve skladech, ale můžete extrahovat z nepřítele, zachytit jeho obchod. To se nazývá bojový ve hře. Hráči mají také non-bojové úkoly. Například, si můžete prohlédnout království, špehovat, sledovat nebo dokonce kolonizovat a všechny, pokud samozřejmě práce.

In My zemích hrají velmi snadné a zábavné, se čeká na nové zážitky a emoce, kromě toho, že potkáte spoustu nových přátel.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more