Záložky

Původ MU 2

Alternativní názvy: Původ MU 2, MU Původ 2

MU Origin 2 - senzační MMORPG shromažďuje všechny obrazovky telefonů

Game MU Origin 2 ze studia Webzen, které vytvořilo mobilní verzi slavné počítačové hry. Nyní si můžete tento proces plně vychutnat ze smartphonu. V našem případě budete hrát pomocí emulátoru Android Bluestacks. Hra sama o sobě bude zajímavá pro ty, kteří milují bitvy a hromadné bitvy. Budete muset převzít velení nově vytvořeného hrdiny, načerpat ho a vést ho k boji s ostatními hráči na globální mapě.

Get začal

Při prvním spuštění musíte stáhnout další herní soubory, velikost 1600 MB. Poté nás spořič dovede na bitevní pole, kde tři stateční hrdinové bojují s minotaury. Najednou začíná meteorická sprcha z nebe, ale meteority nejsou jednoduché, jsou to démoni padající z nebe. Naši hrdinové nezoufají v duchu a zahřívají se bitvou spěchající do bitvy. A tak začíná naše cesta ve světě MU Origin 2 hrát.

Pro začátek si vybereme postavu pro sebe:

  • Temný rytíř je mistrem boje proti sobě. Kombinuje mistrovství meče a brutální sílu a ničí nepřátele.
  • The Dark Sorcerer je průvodce specializující se na elementály. Ovládáme mystická kouzla, která nepřátele překvapí.
  • Elf - Vynutit každý výstřel, aby způsobil maximální poškození. Střelí smrtícími šípy, díky nimž i démoni uteknou ze strachu.
  • Posvátný kouzelník je přívrženec magického umění a volání asistentů. Používá silná kouzla a přivolá stvoření z jiných světů.

Každý z hrdinů má indikátor složitosti hry a vlastností, takže při výběru vezměte tyto informace v úvahu.

Hra začíná, vaše postava se objeví v hostinci a přijme první úkol. Musíte se zbavit banda pavouků v okolí města. Pohyb se provádí pomocí joysticku vlevo, vpravo máte rozložení bojových dovedností a tlačítko útoku. Vezměte prosím na vědomí, že hra má automatický režim pohybu a bitvy. Takže se nemusíte bát, že musíte neustále sledovat svoji postavu, dokáže bez problémů vyrovnat se s nepřáteli nebo cestovat k dalšímu bodu na trase.

Začněte projít quest line a tím vyděláte první mince, získáte první vybavení a zvýšíte počáteční úroveň. Zvyšováním úrovně objevíte nové funkce hry a svou postavu. Jak postupujete skrz děj, dozvíte se složitosti hry, takže si pečlivě přečtěte, jaké herní znaky píšou. Když se o úroveň výš zvýšíte, rozšíří se vám také řada útočných a léčivých schopností. Pečlivě je studujte a používejte v bitvě a nezapomeňte zvýšit jejich úroveň.

Dungeons

Hra

MU Origin 2 má své vlastní dungeonové funkce, ve kterých musíte bojovat s monstry a šéfy. Můžete je vzít samostatně nebo ve skupině s ostatními hráči. Na konci dobrodružství na vás čeká odměna. Každý dungeon má úroveň obtížnosti v závislosti na celkové síle hráče. Existuje celkem 15 kobek, všechny se otevřou, když postava dosáhne určité úrovně. Denně je uvedeno až 5 pokusů o navštěvování takových míst. Takže je utratte moudře, protože odměna tam je hodná. Pokud jste objevili nový, pokročilejší dungeon, ale pokusy již byly použity, budete muset počkat na další den.

Level Up & Equipment

Hlavní zárukou vítězství v jakékoli bitvě je vaše úroveň a síla. Zvýšení úrovně vám v zásadě umožňuje provádět úkoly, za které získáte zkušenosti, peníze a někdy i artefakty. Můžete také získat zkušenosti zničením příšer na mapě na různých místech, cenné ceny mohou také vypadnout. Vaše síla je také ovlivněna zařízením, jeho vzácností a úrovní ostření. Typy vzácnosti:

  • magic - green
  • Vzácné - modré
  • unikátní - fialová
  • Epic - Orange
  • legendární - červená

Red gear je nejsilnější a nejchladnější, je velmi obtížné jej najít, ale pokud sestavu sestavíte, zvažte, že jste se stali neporazitelnými.

Stahování MU Origin 2 v počítači je snadné. Nejprve si musíme stáhnout a nainstalovat android emulátor Bluestacks a pak v něm hrát.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more