Záložky

Mount & Blade

Alternativní názvy: Mount & Blade

Hra Mount & Blade - velký zástupce žánru RPG se "sovětským" kavalérie zkreslení. Žádné tajemství svého stvoření, vývojáři, rodina Yavuz udělal. Hráči mohou seznámit s projektem ve všech fázích testování. Mimochodem, jeho venkovní etapa začala v roce 2005 z. Ve stejné tvůrci ani na okamžik zapomenout na hru, neustále se vyvíjí její dodatky a aktualizace. Fanoušci tohoto žánru okamžitě všiml, že se něco chystá měřítku - vhodné pro oficiální prezentaci hry, schopný otočit herní svět. Interakce s hráči - to je, snad, nejmoudřejší řešení pro vývojáře, kteří chtějí, aby se projekt pro lidi!

Začátek v Mount & Blade hry, a to vytváří vzhled vaší postavy a dělat průchod testu, jehož výsledky bude i nadále záviset na osudu a hlavních vlastností hrdiny, můžete najít některé podobnosti s projektem Oblivionu. Ve skutečnosti, je situace mnohem vážnější. Tento projekt představuje více než obyčejné RPG hračka. A pokud budeme srovnávat hru s jinými projekty, bude to mnohem vhodnější vytvořit analogii s Corsair nebo piráti. Co je pravda, na rozdíl od výše uvedených, M & B všech hlavních událostí odehrávajících se na pevné zemi.

V Mount & Blade historie událostí se vyskytuje na území fiktivního světa nazývá Calradia. Krajiny poněkud připomínající středověk. Nicméně, zde nebudete muset schovávat před zvědavýma monster a bojovat proti strašlivé zlo. Celková karetní hra se skládá z pěti království, ve kterém, pokud je správně podíváte pozorně, můžete rozpoznat Skandinávie, některé země v západní a jižní Evropě, Rusku, Mongolsku. Protagonista bude cestovat na území Calradia doprovodem. A tento příběh je jen menší prvkem velkého a složitého systému. Všechno, co se nezastaví ani minutu. Je pozoruhodné, že v Mount & Blade znaky (alespoň většina z nich), jsou nesmrtelní. Mohou se zaměřit na různé změny, zmizí za chvíli půjde do vězení, ale hráči by měli vědět, že dříve nebo později se vrátí do hry, bez úhony. Mohlo by se zdát, že takový cyklus postavy nudné a nezajímavé, ale to není tak, naopak - pomáhá lépe se přizpůsobit hry, stává součástí (všechny něco obličej na obrazovce seznámit!

Herní začíná poté, co si můžete stáhnout Mount & Blade. V různých místech na váš hrdina bude mít úkoly a úkoly. Mise může být velmi různé úrovně obtížnosti - zda předat dopis, nebo zabít člověka jako štěstí. Když k objednávkám jiných lidí vás nudit, můžete zkusit své štěstí v obchodě. S tímto sledem událostí, nemusíte trávit hodiny zkoumání značek a především obchodu, vybrat si směr činnosti, a pak hra sama o sobě vás na správnou cestu.

Objev všechny funkce, které se ve hře může být více, vidět popisný video, montáž čepele.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more