Záložky

Monsters vs

Alternativní názvy: Monsters vs

Hra Monsters vs on-line - je bezplatná hra na hrdiny, který bojuje se na taktickém systému.

Abychom pochopili, co je online hra Monsters vs představit, než monstrum. Velmi tmavé a blíží se mrtvolu, s obrovským úst, krví podlité oči? Zaujalo, pak registrována a ponorný spolu s ostatními hráči na Monsters vs on-line.

Připojte se do hry Monsters vs jednoduché a nebude trvat dlouho. První věc, kterou budete potřebovat, aby se monstra nabídky vs registraci je vybrat si postavu z jednoho ze čtyř závodů, kde by jeho rasa okamžitě vědět, jaké monstrum vaše maska ​​bude například Zavriev, maska, Daphne Fury (každá postava má svou vlastní specializaci ), a teprve pak se tvoří jméno. Po souhlasíte s pravidly hry, budete muset nastavit heslo, které přijde zasahovat do života svého monstrum. Dále si přinést svůj platný e-mail, a blahopřejeme, registrační Monsters vs prošel. Nyní si můžete zahrát svou postavu Monsters Vs.

Nespoléhejte na to, že když se objeví, si všechny živé bytosti v úzkosti a šoku utéci. Život a krev tohoto monstra je plná nadpřirozených problémů.

Hrát online hru Monsters vs vás nebude snadné, protože je obtížné udržet na uzdě všechny, když všechny jsou stejné jako vy monstra! Napájení zvířat a vyjasnit vztahy se svými drápy a zuby byly v dávné středověku a novověku moderní monstrum v arzenálu nejnovějšími poznatky vědy: jsou šílené a vražedné výbušniny, lasery, a tam je dokonce i UFO! Můžete spravovat všechny to bude snadné, stačí dodržovat pravidla: prostě skočit a narazil přímo na cíl. Dosažení opravdové mistrovství, jste přesvědčeni, že tohle všechno je jen začátek, a neexistuje žádná hranice pro dokonalost.

Hrát hru Monsters vs on-line je velmi vzrušující, protože je nyní k dispozici varianty vývoje postavy.

V příšer můžete hrát proti třem typům profesí: pyrotechnika střelec a Energizer. Aby však bylo možné začít používat dovednosti vybrané pole, budete muset použít konkrétní zbraň v boji. Když otevřete dovednosti, které potřebujete, aby se to naučit, může být provedeno pro body dovednosti, které budou mít pouze tehdy, když nová úroveň vaší postavy.

Monsters vs on-line hra má takový graf jako tón. Tone určuje výdrž vaší postavy. Naprosto v každém boji si použít část tónu. Ale pokud vaše monstrum zcela vyběhl z tónu, pak byste měli okamžitě koupit koktejl nebo hvězdu za Real. Také díky hvězd ve hře můžete získat další bonusy, ale prakticky nemají vliv na sílu svého charakteru, tak jednoduché a realschiki hráči jsou téměř stejné, pokud jde o pevnost.

Pokud dáváte přednost masivní souboje, tato hra je vytvořena pro vás. Budete mít možnost se připojit k klanů ostatní hráče, a pro ty, kteří dávají přednost bojovat sám v obchodě velké množství zajímavých úkolů a úkolů pro každý vkus. Je třeba poznamenat, že v této hře je oceňována nejen sílu, sílu a strach z obvodového hávu, ale také vynalézavý, mazaný a dobré logické myšlení.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more