Záložky

Mlha

Alternativní názvy: Mlha

Mist Online (Myst Online) - browser-based multiplayer online hra zdarma, která byla dlouho miloval slušné množství fanoušků z podobných her. Online hra Myst a velký to je celoživotní rezidentem prohlížeč-založené hry na hrdiny, ale i přes to, ztratí nejen svou zvláštní přitažlivost, ale právě naopak - se stále více stává mnohem lépe a mnohem vážnější, pokud jde o kvalitu výrobku. Online hra Mist - to je kus příjemných pocitů, pro které lidé neustále vtaženi do světa MMORPG.

Registrace Mist ve hře nebude trvat dlouho. Vše, co musíte udělat - název účtu, e-mailovou adresu a heslo pro zabezpečený přístup k vašemu účtu. Takže, po pár minutách na vaši e-mailovou adresu, obdrží dopis jim oznamuje, že zápis Mist nad.

Game Myst má krásný rozhraní, přes které konstruktéři pracovali na slávu. Takže používat jej ocení jak pro začátečníky a ty, pro které je tato on-line hra - je to první záznam.

Jeden z "vrcholů", ve hře je to, že se zvýšenými hladinami změny charakteru nejen jeho herní vlastnosti, ale také jeho vzhled. Roste, tváření a stále více a více hrdinského. Proto, budete vždy schopni určit přibližnou úroveň vzhledu na svého soupeře ještě předtím, než začne bitva.

Zajímavé vývojářům kurz je upuštění od mnoha již nudí stávek v oblastech těla. Bojový systém, který nám předkládá Mist on-line hry je trochu zmatek obyčejných bitev a turn-based modelu, což Boje jsou zajímavé a nepředvídatelné. Ani jeden bojuje bohatou bojovou část hry, ale také pro týmy boje, a to znamená, že vaše postava stojí za to pečlivě vybrat skupinu nebo klan, aby se připojil. Mist on-line hra, která se může pochlubit nejen bojový systém, ale i systém čerpání svého hrdinu. Ve skutečnosti, že prakticky neexistuje úplatky třídy jako takové.

Všechny ve hře, tam jsou tři kombinace některých vlastností charakteru, které určují svoji pozici v boji. Pokud máte těžké obránce, pak - agility a vytrvalost, pokud jste blíže v duchu napadne styl, pak je nutné se zaměřit na síle a intuici. Tak, inteligentně kombinuje taktiku vývoj postav, v průběhu času se u Vás objeví jedinečný bojový styl, který vám nejlépe vyhovuje. Mist online hra příjemně potěšila vyvinutý ekonomický systém. Na běžného uživatele je to odráží ve slušné množství příležitostí, jak si vydělat na živobytí a údržbu milovaného člověka. Nejjednodušší a nejefektivnější možnost - výroba a prodej prostředků. Také si můžete vydělat ze stejných dodávek výrobce různých artefaktů. Samozřejmě, že bude muset trochu více úsilí, ale odměny za práci bude mnohem větší. Hra dokonce nabízí vzrušující příležitost podílet se na loterii, ale aby se zkusit své štěstí jen začít hrát hry on-line Mist.

S každou novou úrovní se vaše postava otevře určitou část herních míst, nové dovednosti a schopnost používat silnější zbraně. Vlastně, váš arzenál, šatní skříň a hra karet rozšířit do té míry, že se zvyšuje úroveň vaší postavy.

Spuštění hrát hry on-line Mist, mnoho hráčů tvrdí, že je Chur složité a těžké pochopit. Ale to je právě pro tuto hru realizovalo mentoring systém: První tři úrovně bude na vás, abyste následovat své učitele - jsou hráči jako máte nějaké znalosti hry. Pokračování hrát v mlze, jakmile se dostanete na úrovni čtyři, budete mít příležitost stát se členem jednoho z klanů. Zkrátka a dobře, prostor pro výběr není tak velký, ale téměř všechny klany ve hře - velmi silné, a proto byste měli vážně uvažovat, pokud máte stále pochybnosti, že vstupu do klanu výhody vám.

Říká se, že Mist hrát, že je nejen příjemné, ale také zajímavé - jedna z mála her, které lze právem nazvat úspěchem. Nepoužívejte loudat, zaregistrujte se a cítit se jako hrdina!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more