Záložky

Katalyzátor Mirror's Edge 2

Alternativní názvy: Mirors Age 2 Catalyst

zrcadla Katalyzátor Edge 2: Battle Parkour.

Mirrors Edge roku 2008 prošel plastickou operací a ztělesněním nového výrobku. Hra Mirrors Edge 2 Catalyst se i nadále vylepšuje stylusem vývojářského studia DICE a vydavatelem Arts Electronic, v době zveřejněného data vydání 24. 05 2016, a aby hráči rádi na platformách:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PC

Mirrors Edge 2 Catalyst stahování ještě není možné, ale můžete předobjednat a stát se jedním z prvních šťastných, kteří se vrhnou do sterilního světa zrcadel.

Soudě podle videí a oficiálních zpráv bude hra vrcholem herního světa. Nejde jen o hru o parkour, ale o úplně novou představu. Na E3 2015 se z prezentovaného přívěsu stal známý nejen datum vydání, ale i herní prvky.

  • Open, hladký svět s naprostou svobodou působení
  • "Vize budoucnosti", která zvýrazní možné objekty pro akci
  • Nedostatek střelných zbraní z hlavní postavy, všechny bitvy jsou ručně k ruce
  • Dostupnost důležitých a sekundárních úloh

Ponoření do herního prostoru.

V zrcadlovém městě se podíváte do očí dívky Faith, která doručuje informace přímo do rukou zákazníků, pohybuje se ve spěchu do města, dělá závratné kousky. Ona běží je jméno doručovací služby lidí, a jednoho dne je zachycen v spiknutí společnosti Elysium, která vede tajný vývoj.

Boss Faith se pokouší zastavit dívku, ale začne vyšetřovat své vlastní a teď jejím úkolem není jen použít městskou architekturu k nalezení nového způsobu pohybu, ale uniknout od jejích pronásledovatelů, kteří se pokoušejí vybrat artefakt, který se stane v jejích rukou.

Hlavní místo pro parkour střechy, ale ve své rychlý závod, Faith používá každou příležitost k pohybu. Pomáhá vzduchovým potrubím, kabelům, trubkám, lištám, pletivům. Ze střech se dostane do budov, a to bude v dungeonech, kde není tak krystalický jako v horní části města.

Otevřený svět má také do jisté míry své omezení. Během poslání bude hrdinka na mapě postupně objevovat nová území, ale v otevřených oblastech zvolit libovolný směr.

Skoro si můžete stáhnout Mirrors Edge 2 Catalyst a zjistit, že Faith je neozbrojená, i když její pronásledovatelé jsou ozbrojeni na zuby. Ale díky vynikajícímu fyzickému výcviku může nejen rychle opustit zónu nebezpečí, ale i v případě potřeby vyhrát boj proti rukám, což ji rovná elitě superhrdinů.

Hrdinka se vyvíjí v průběhu misí a demonstruje její živý charakter a emoce. Zrcadla Katalyzátor Edge 2 na PC slibuje, že bude dynamický, rychlý a jedinečný. Umístěte nové trasy a prozkoumejte schopnosti Faith pomocí důlních objektů k dokončení misí.

Budete mít různé úkoly a hádanky a můžete zvolit směr výkresu. Zúčastněte se masových sprintu, ve kterých musíte dosáhnout určitého místa z určitého místa a ukázat nejlepší výsledek. A v hádanku "Stand Breaking" musí člověk stoupat na stánku, otevřít ho a poznamenat jeho vítězství a opustit vlastní značku místo podnikové propagandy.

Shrnutí.

Oznamované příležitosti inspirují, ještě více vzrušující touhu koupit zrcadla Edge 2 Catalyst. Střelby, chase, mise, korporace s jejich záhadným vývojem, špehování lidí, třpytivé město a Mircors Age 2 kaskadérské triky parkour jsou to, co čekají hráči v nové verzi hračky.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more