Záložky

Svět Oksaroy

Alternativní názvy: Oxsar World, World Oxsar

Svět Oxsar on-line - je multiplayer prohlížeč založený na on-line prostoru strategie, ve které bude hráč muset rozšířit své impérium a zvýšit vliv jiných galaxií ve jménu hlavního cíle - stát se významným ve vesmíru!

Oxsar Svět on-line nemusí instalovat hru klienta a je k dispozici v libovolném prohlížeči, s výjimkou v této hře můžete hrát na iPad2, iPad, iPhone, iOS a Android.
Chcete-li začít hru, World Oxsar on-line registraci. To lze provést dvěma způsoby:
1) Použijte účtu sociální sítě, jako je Facebook, Mail. ru, VK a Spolužáci. Kliknutím na jedno z tlačítek sociálních sítí (naléhavá potřeba, aby tam, kde je registrovaný účet) a postupujte podle pokynů projít registrační proces ve hře;
2) přímo ze hry kliknutím na "Registrace" v nové okno, které se otevře, zadejte do příslušných polí uživatelské jméno, e-mail, heslo a přijmout smlouvu s pravidly hry. Poté klikněte na tlačítko "Registrovat" na této hře Registrovat Oxsar celém světě.

A teď můžete vidět, co hra nabízí Oxsar World Online. Chystáte se po registraci do hry, volbou menu "Planet", jmenovat jeho planetu. A jít do "Nastavení", můžete nastavit herní rozhraní (skin game, pozadí stylu, tabulky stylu, sada obrázků jednotek, a tak

V této hře se hráč může vybrat jednu z těchto profesí: univerzální (nemá specializaci), Šachtar Doněck (specializuje na těžbu zdrojů) Útočník (specializuje na útoky), obranného průmyslu (specializující se na obranu) a Tankman (specializující se na děrovací výkon) .

Systém úspěch, nejprve projít základním školením. Kromě toho, že je třeba vybudovat solární elektrárnu k výrobě tepla a elektrické energie naši planetu.

Hra má prostředky, jako je kov, křemík, vodík a energie kreditů (můžete si je koupit za skutečné peníze). S každou novou úroveň rozvoje dolů, a zvyšuje množství zdrojů.
Metal - to je nejlevnější suroviny, ale, ale to potřebuje víc než cokoli jiného. Hlavním prvkem podpůrných struktur pro výstavbu budov a lodí.
Silicon - tento zdroj je vyžadováno pro všechna vozidla a budovy. Základním materiálem pro stavbu elektronických prvků a slitin.
Hydrogen - tento zdroj je potřeba jako palivo pro lodě, téměř ve všech studiích, prohlížení galaxií, stejně jako pro použití snímače falangy.
Energy - je potřeba k zajištění energie pro doly a syntezátory.

Online hra World Oxsar má Galactic výměník - je místo, kde si můžete vyměňovat zdroje, které jsou k dispozici v hojnosti na naléhavě potřebných zdrojů.
Zahrajte si online hru World Oxsar se především zabývá v nejrůznějších konstrukcí budov, a zvýšit rychlost výstavby budov, je nutné vybudovat továrnu na roboty, které nabízí snadný práci, a které mohou být použity při konstrukci planetárního infrastruktury.

Skladování kovů a křemíku, vodíkových nádrží, výzkumné laboratoře, raketových sil, loděnice, obrany závod ... a mnoho dalších, ne méně než požadovaných objektů, které mají být postaveny pro rozvoj své říše.

Kromě budov, Světová Oxsar on-line hra má obrovský arzenál kosmických lodí, které ovlivňují jejich schopnosti. Tento malý nákladní automobily a velké nákladní automobily, Fighters a motorové lodě, Death Star Destroyer ... a, obecně, výběr je ohromující! Obrana arzenál je také na nadmořské výšce. Tady a laserové instalace, a Rocket, Plasma a Ion kanón, různé štíty, atd.

Online hra World Oxsar využívá unikátní bojový systém a vlastní simulátor bitvy. Hry Marketplace umožní obchodovat zdroje, lodě a artefakty od ostatních hráčů. A dělá výzkum, který ve hře je v současné době 20 druhů, může otevřít nové technologie a více pokročilé zbraňové systémy.

Zahrajte si hru on-line svět Oxsar možné, účastnit se systému postupování, přilákat nové hráče do hry a za to získat bonusy. Můžete se také připojit do klanu (což bude dát nějaké výhody), nebo si vytvořit vlastní. Chystáte se do chatu, můžete chatovat s ostatními hráči.

Abychom to shrnuli, chci říci: Play World Oxsar bude velmi vzrušující. Vytvořte ekonomickou a vojenskou infrastrukturu na své planetě, a jít kolonizovat jiné. Conquer nové hvězdné systémy a galaxie. Připomínám vám vše, co potřebujete začít hrát World Oxsar ji Oxsar World Register. Hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more