Záložky

Millidor

Alternativní názvy: Millidor

Milidor Online (Millidor Online) - multiplayer online hra žánru lze definovat jako globální strategie. Kromě toho, on-line hra Milidor obsahuje další prvky a ekonomické simulátor, a dokonce krok RPG. Váš hrdina je mistr rostoucí a slibující perspektivní impéria, jeho povinnosti zahrnují rozšíření svých hranic, posiluje svou pozici na světové mapě herního světa. Online hra Milidor je do jisté míry průlom v oblasti browser hrami.

Registrace Milidor hra je velmi jednoduchá a hodně času budete muset vzít ji pryč. Budete muset zadat název účtu, e-mailovou adresu a heslo pro přístup k vašemu účtu. Pak se na váš mail bude zaslána informace, které Milidor dokončení registrace, a váš účet je aktivní.

Zajímavostí vývojářů herních potěšil nás. Teď hrát hry on-line Millidor můžete buď prostřednictvím webové stránky v prohlížeči, nebo stáhnout speciální klienta. To vše znamená, že Millidor online hra hra, ve které budete moci všude tam, kde chcete, a všechno, co je potřeba - počítač s připojením na internet. Lákavé, že?

Dynamika vývoje a celkové velikosti herní vesmír šíleného potěšení každému, kdo se rozhodne ponořit se do světa dobrodružství na tuto hru. Zde je vše uspořádáno tak, že herní svět je v neustálém pohybu, všechny prvky od nejmenších až kolosální neustále mění a vyvíjí, a znehodnoceny. Velmi zajímavý herní systém implementován v vyrovnání. Ve Každý hráč má určitou sadu vývojových charakteristických bodů, které potřebují distribuovat od začátku.

Také, každá postava má území, které je třeba mít vybavit a rozvíjet, bude to na vlastní hrad, který lze právem nazývat se tvým útočištěm. Millidor online hra určená pro pacienta a silné smýšlejících hráčů, protože kolem území protáhl desítky nebo dokonce stovky dalších. A pokaždé, když majitel není myšlenka zasahovat na svůj majetek, nebo dokonce se snažil udělat to. Bránit proti nepřátelům je možné pouze tehdy, když máte v tu vlastní silné a mocné armády. V zásadě platí, že armáda - to je celá populace vašeho státu. Vojáci by se ty jednotky, které bude stačit munice a zbraní ve vašem arzenálu. Ve skutečnosti, jako dynamický systém odvodu zaručuje relativní bezpečnost státu. Zahrajte si hru on-line Millidor být zajímavé, pokud se připojíte své věrné společníky, a tady je důvod, proč.

Jednou z hlavních předností hry - to je aliance, která by se mohla stát součástí Vašeho stavu. Pokud současný způsob vládnoucí klany nejste spokojeni, můžete vždy stát pravdou a právoplatný vůdce jeho vlastní. Navíc, hra může působit jako žoldák. To znamená, že druhý hráč dostane do podřízenosti svůj majetek, a vy na oplátku mu zaplatili určitou částku jako cenu nájmu.

Pro každého, kdo někdy snil o tom stát se moudrý čaroděj, hra zastoupení šesti různých druhů magie. Jejich použití v boji, dostanete poměrně značné bonusy a vaše šance na výhru zvýšit výrazně nad nepřítelem. Nebo na konci, jejich finanční situace může být vždy lepší prodejem páru tři svitky a lektvary, které jste provedli. Oni jsou, mimochodem, docela slušné peníze.

Ve skutečnosti, velmi hodně v této hře vázána na magii a čarodějnictví, a toto vědomí pochází téměř od první minuty, kdy začnete hrát Millidor. Zde, například, některé jednotky mají určitou sadu parametrů odolnosti vůči různým druhům magie, dobře, hra sama o sobě je jen naplněné až na vrchol různých mystických artefaktů, která zuří uvnitř obrovské starověké magické moci. Obecně platí, že v herním světě Millidora pět hratelné rasy: elfové orkové, lidé, trpaslíci a druids. Každá rasa ve výzbroji jsou o dvě desítky druhů staveb a několik druhů vojsk, které mohou být vyvinuty a zlepšení jejich úrovně.

Žízeň Propuštění dobrodružství číhá v tobě! Zaregistrujte se a začněte hrát Millidor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more