Záložky

Might and Magic: Heroes. Království

Alternativní názvy: Might and Magic, Heroes of Might and Magic

Might and Magic: Heroes. Británie - ztělesnění světoznámého on-line strategie

Dědictví krok kultovní strategie na síti rozlohu stal zdarma online hry Might and Magic: Heroes. Království. Nicméně, teď je - real-time strategie hra. Původně Might and Magic: Heroes Kingdoms on-line na konci roku 2011 byla hra kompletně lokalizována do ruštiny.

Připojte se do hry Might and Magic: Heroes. Británie není žádná potíž. K tomu budete muset jít na oficiálních stránkách hry, kde budete muset stisknout červené tlačítko, které říká, že "PLAY". Pak vám bude nabídnuto, aby se zavázaly smluvní strany (tam jsou 4). Might and Magic: Heroes. Británie po registraci je třeba uvést název a znak, který bude originální kartu pro ostatní vojáky. Nezapomeňte, že vaše vybrané symboly se objeví na všech zpráv, které zveřejníte. Další krok: musíte vymyslet jméno pro své jméno a vzhled hrdiny, kde jedinečnost města - to je "plus" pro své budoucí herních činností. Poté stiskněte na tlačítko "Create království," a fáze Registrace Might and Magic: Heroes. Británie - byla úspěšně dokončena!

Tak, Might and Magic: Heroes. Království online hra, kde hlavním nástrojem kontroly nad království jsou hrdinové. Můžete si najímají v taverně. Každá postava bude mít jeho průběh, který závisí na podílu města. Maximální počet pro obchody hráče - 3, každý z nich může být tři až pět dovedností. Hrát hru Might and Magic: Heroes. Británie on-line prostředky - hodně cestování a boje. Během těchto setkání se setkáte s řadou artefaktů, ale pouze osm z nich s vámi může mít každý znak.

Armáda v Might and Magic: Heroes Kingdoms Online - základem vojenské síly, která se skládá ze skupiny - skupina tvorů stejného typu, bojují spolu. Pro bitva je ovlivněna jak vlastnostmi hrdiny a obrany v regionu a města, kouzel a artefaktů. Jaké úžasné hry Might and Magic: Heroes. Británie on-line, je to skutečnost, že bez ohledu na výsledek bitvy, ztráta vojáků bude pouze 30%. To znamená, že i když boj byl zničen celý svůj armádu, nakonec se "vrátit" 70% z původního počtu vojáků.

Chcete-li úspěšně hrát online hry Might and Magic: Heroes. Británie je třeba věnovat značnou pozornost rozvoji města. Koneckonců, tam se chystáte zdrojů najal armádu a hrdiny. Město se nachází v centru regionu, který se skládá z 24 čtverců, lidských monster. Vítězství nad nimi zajistit přístup k artefaktů, 4 min nebo jen volný prostor pro výstavbu. Struktury poskytují bonus k obraně a pomáhají rozvíjet své hospodářství.

Když začnete hrát Might and Magic: Heroes. Království, je důležité vědět, že máte zaručenou patnáct ochranu před útoky na vývoji hry a opevnění města. Také není na škodu vědět, že můžete vytvořit alianci s až 20 účastníky. Jejich země je také součástí aliance, což zajišťuje zvýšenou ochranu pro vaše webové stránky. Výměna zdrojů mezi členy aliance obvykle nese oboustranně výhodné, protože každé město má celkem 4 vlastních dolů, i když může a Magic: Heroes. Británie má 7 on-line zdrojů (stejně jako původní zdroj).

V Might and Magic: Heroes. Království uživatelů bude hrát ve světě Ashan rozervané válkou mezi čtyřmi národy:

• Knights

• Demons

• Nekromanti

• Sorcerer

Hlavním cílem každého hráče - obnovit pořádek a dát světu naději na prosperitu a mírovou budoucnost. Proto ... jdi do toho, užijte si všechny výhody hry a vyhrát!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more