Záložky

Mezolit

Alternativní názvy: mezolit, mezzo

Mezolit on-line - je shareware multiplayer role-playing game, ponoří do primitivního světa. Můžete se podívat na svět očima člověka, tam bylo asi před 15 000 lety.

Zahrajte si hru on-line mezolit velmi zajímavé, protože tvůrci se snažili znovu zvířecí svět, který existoval po mnoho tisíc let před naším letopočtem. Pokud chcete být v kůži primitivního člověka, je na čase se registrovat na účet, ale před tím se podívejme, co systémové požadavky předložené vývojářů.

Online hra je prohlížeč-mezolitu, tj. aby se hrát to, nemusíte stahovat a instalovat do počítače, další software. Potřebujete pouze připojení k internetu a Adobe Flash Player verze 9 nebo. 0. nejlepší prohlížeč pro hru je Google Chrome.

Registrace v mezolitu hry je velmi jednoduchý, a nemusí být nutné, pokud budete mít účty v sociálních sítích, jako je Facebook, Mail. Roux nebo Spolužáci. Pokud ne, nebo chcete-li vytvořit účet, který není v souvislosti se sociálními sítěmi, registrace mezolit těšit. Před vámi na kus pergamenu budou vypracovány dva znaky - budete muset vybrat pohlaví malého člověka a pojmenovat. Pak mezolit on-line registrace budete vyzváni k zadání vašeho hesla a vašeho e-mailové schránky. Budete také muset souhlasit s podmínkami smlouvy o uživatele a klepněte na hru.

Mezolit online hra začíná s tím, že budete muset složit první zkoušku, protože vy, lidé z pokolení dětí Tufa 15 let, a pokud to bude projít testem, se stal pro dospělé. Takže, jste v "oddanost lovci" - první z mnoha herních úkolů (zvláštní úkoly). Pro úspěšné plněním misí obdržíte zkušenosti, různé trofeje a odměny.

Postavy, když budete hrát mezolit, bude mít takové zajímavé osobnosti jako

- Fed

Od vyčerpání v plné míře. Při plném nasycení aditivní charakter získává zkušenosti stále více zubů a méně pravděpodobné, že je zraněný. Sytosti snižuje, když jste off-line. Znak je možné podávat jídlo koupil na Powwow.

- Cestovní ruch

Tento parametr se zvyšuje, pokud nechcete hrát. Odpočinul charakter dává podporu, aby získali zkušenosti.

Chcete-li hrát hru on-line mezolit, postava musí mít jednu z těžebního povolání

  • Odizolování
  • Shromáždění

A jedna z producentských

  • Řemesla
  • Zpracování
  • Sorcery

V závislosti na složitosti práce, poroste i vaše pracovní dovednosti, které využívají oba hrají peníze - zuby.

Chcete-li chránit svůj majetek a blízcí budou k dispozici tři typy zbraní:

  • Easy: sekera, klub, pro ochranu - štít
  • Heavy: K dispozici s 6 úrovní charakter, kopí a kyj
  • Thrown: Bolase a jeho rakety - Bolas

Kromě toho, budete mít různé bojové dovednosti, které lze zakoupit buď od trenéra nebo na bitevním poli, a postupně rozvíjet je. S 6 úrovní jsou k dispozici speciální talenty, které vám pomohou zvládnout speciální bojové techniky.

Během bitvy s jiným hráčem, můžete použít různé triky, aby vyhrál

  • War Horn vám pomohou zaútočit na nepřítele v oblasti, ve které se bojuje zakázáno
  • Označení lihoviny a velcí duchové úschovy vás chránit před nepřáteli

Když hrajete v mezolitu, budete spokojeni s rozvinutými obchodními vztahy. Mohou aukce zúčastnit i zuby, koupit jiný typ měny - krystaly.

Také můžete koupit různé druhy oblečení, které bude mít speciální vlastnosti.

Hra dává možnost připojit se ke skupině, například, nebo mamut lov pro více zábavy předávání úkolů. Hráči skupiny mohou mezi sebou komunikovat ve speciálním chatu.

Pokud se chcete ponořit do pravěkého světa, cítit v kůži primitivního člověka lovu na mamuta vosmitonnogo, pak jste na adresu, a, samozřejmě, užít si hru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more