Záložky

Metin2

Alternativní názvy: Metin2

Ve hře Metin2 je určen pro ty, kteří se chtějí ponořit do světa orientální fantazie. Zde se můžete ponořit do neuvěřitelné dobrodružství, se stal mistrem bojových umění a zachránit svět před temnými silami.

Chcete-li hrát Metin2 nejprve musí být předány Metin2 registraci.

: Jak to udělat,

1. Zadejte novou přezdívku (login).

2. E-mail

3. Potvrďte svůj souhlas s všeobecnými podmínkami hry.

4. O několik minut později, budete muset na e-mail bude odeslán dopis od správy. Postupujte podle pokynů na dopis, můžete aktivovat herní účet jako dárek.

Když Registrovat dokončení hry Metin2 Metin2 on-line hra bude vyžadovat, abyste pro přímou instalaci na vašem počítači.

: Jak to udělat,

1) Stáhněte si herní klient (najdete ji v sekci "Ke stažení" na herním místě)

2) Spusťte stažený soubor a on-line hry Metin2 začíná pro instalaci na vašem počítači.

3) Nezapomeňte uvést umístění na vašem počítači, který bude hostit online hra Metin2.

Po instalaci hru na ikonu na pracovní ploše zobrazí Metin2 .. Také v místní nabídce start bude vytvořen vstoupit do hry. Kliknutím na některou z těchto ikon se dostanete do světa Metin2 on-line. Pravidelně bude také automaticky aktualizovat hru, která nebude trvat moc času. Metin2 Online hra, její instalace a registrace Metin2 testovat zcela zdarma.

Po tomto, budete muset vyplnit údaje o vašem účtu ve hře a vyberte server pro hru. Můžete vytvořil znak lze přehrávat pouze na tomto serveru. Chcete-li přehrávat na jiném serveru, vytvořit novou postavu.

Při vytváření postavy si musíte vybrat svůj budoucí herní specializaci. Zahrajte si online hry Metin2 Ty jsou vyzvány, aby takových tříd jako hrdinové Válečník Ninja Sura Šaman.

Bojovník. V těžké zbroji a těžkých umně drží mačetami, bojovníci jsou mistři melee. Také byste neměli starat o jejich fyzické síly a statečnosti. Rozvoj tento znak třídy se lze naučit majetek obouruční osy a halapartny, nebo se spolehnout na kombinaci klasické bitvy - meč a štít.

Ninja. Je to profesionální zabiják. Mají ve schopnosti k záloze nic nevyrovná. V bitvě, použijte dýky a luk. Na tomto základě, se spoléhat na rychlost a hbitost.

Shaman. Používá se v boji a kouzel. Nejlepší přístup k podpoře dalších vojáků. Šaman se opírá o léčivých kouzel a kouzel, které zlepšují útok a obranu.

Sura. Je to válečníci, kteří oklamáni Tmavý. Díky této úspěšné boje v boji zblízka, mohou zaútočit na nepřítele na dálku magie. Oni také posílit nástroj kouzla sami.

Hra Metin2 online hru, budete mít výběrem jedné ze tří míst (říší).

Šinzó Empire. Jedná se o jižní říše, která se specializuje na obchod. Výběr oblasti pro jeho zavedení, bude vaše hlavní úkoly roztavit ochranu a rozvoj obchodních cest.

Jinno Říše. Nachází se na východě kontinentu. Tato říše byla založena na vojenské třídy staré říše. Z tohoto důvodu je velmi agresivní vůči ostatním.

Hundzho Empire. Nachází se v západní části kontinentu. Tato říše je ovládána náboženskými vůdci. Protože to může být považováno za magické hlavním kontinentu.

Hra Metin2 doslova zarážející, v jeho zobrazení ve stylu a atmosféře východní fantasy bojových umění. Jste unaveni z klasické bojové meče a luk? Rozvíjet svůj charakter a použít jako zbraň zdánlivě nezhoubných zvonky a fanoušky. Takže jděte do toho! Zdokonalovat své dovednosti v slávě říše!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more