Záložky

Slučovací válka

Alternativní názvy:

Merge War je hra, která úspěšně kombinuje dva žánry, item fusion a RPG. Grafika ve hře je animovaná v minimalistickém stylu, vypadá to zajímavě. Postavy jsou dobře namluvené a optimistická hudba vytváří uvolněnou atmosféru. Zde musíte sbírat karty s bojovníky a jejich kombinováním vytvořit ještě mocnější bojovníky, aby odolali zlu, které dobylo magickou zemi.

Než začnete hrát Merge War, vymyslete si jméno a vyberte si vzhled hrdiny. Poté, co si projdete nevtíravým krátkým tutoriálem, můžete začít hrát sami.

Nejlepší je zaměřit se na prozkoumávání herního světa a hledání zdrojů hned na začátku.

Vývojáři se budou snažit, abyste se ve hře nenudili, bude co dělat:

  • Shromážděte neporazitelnou armádu
  • Postavte si své vlastní království podle svých představ
  • Získejte zdroje a vzácné artefakty
  • Kombinováním předmětů vytvořte silné zbraně
  • Dobývat nová území a získat ještě více příležitostí

Toto je malý seznam věcí, které na vás ve hře čekají.

Spojte draky a další stvoření ve svém království tak, abyste vytvořili mocné válečníky. Vytvořte svou armádu a sledujte její vítězství.

Získejte epické bojovníky na úrovni, které nepřátelské jednotky nezastaví. K tomu je ale potřeba splnit spoustu úkolů, jak zápletkových, tak vedlejších.

Vytvářejte majestátní hrady a další budovy pomocí fúzní magie. Čím je struktura složitější a větší, tím více položek bude k jejímu vybudování potřeba postupně propojit.

K vytvoření impozantní armády bude zapotřebí ještě více vzácných zdrojů, magických tvorů a času.

Vytvořte neporazitelný tým a zvyšte se v balíčku karet, který se bude skládat. Nejmocnější kouzla se odemykají pouze na nejnovějších úrovních.

Každá bitva ve hře je malá partie šachů, kterou musí vaši bojovníci hrát. Sledujte, jak se odehrávají neuvěřitelně velkolepé bitvy za účasti těch nejneobvyklejších bojových jednotek.

Nezapomeňte si hru každý den zkontrolovat. Za to budete odměněni hodnotnými dárky a na konci týdne, pokud dny nepromeškáte, získáte ještě štědřejší cenu.

Během prázdnin můžete získat exkluzivní ceny a dekorace. Jindy již tato příležitost nemusí být k dispozici.

Obchod ve hře vám umožní nakupovat zdroje a předměty, které potřebujete, za skutečné peníze nebo měnu ve hře. Nabídky v něm jsou pravidelně aktualizovány, často probíhají akce a výprodeje s neuvěřitelnými slevami. Utracením malé částky můžete nejen usnadnit hraní, ale také podpořit vývojáře, kteří do hry investovali svou práci.

aktualizací pro hru vychází poměrně často. Přidávají nové hrdiny a předměty, kromě toho jsou prováděny změny a vylepšení.

Merge War si můžete zdarma stáhnout na Android přímo zde kliknutím na odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned teď a vytvořte tým silných bojovníků, proti kterým nemůže stát žádný padouch!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more