Záložky

Sloučit pohádky

Alternativní názvy:

Merge Fairy Tales je slučovací logická hra pro mobilní platformy. Hra má krásnou, neobvykle barevnou grafiku v kresleném stylu. Hudba je zábavná a všechny hratelné postavy jsou vyjádřeny realisticky.

Zde budete cestovat a vybavovat magický svět vytvářením nových budov a objektů v něm pomocí kouzla fúze.

Jako mnoho her, než začnete hrát Merge Fairy Tales, budete muset projít malým tutoriálem, ale nebude to trvat dlouho. Pravděpodobně budete schopni rychle vše zjistit a začít hrát.

Hra má spoustu různých aktivit, díky kterým bude bohatá a nebudete se zde nudit:

  • Prozkoumejte fantasy svět zahalený mlhou prokletí
  • Sbírejte zdroje k vytvoření neuvěřitelných nových věcí
  • Použijte fúzní magii k rozptýlení mlhy a přetvořte svět podle svých přání
  • Postavte si své království krok za krokem
  • Dokončete příběhové úkoly a mise

To vše vás bude moci bavit na dlouhou dobu a nyní o všem podrobněji.

Pro stavbu hradů a jiných staveb je potřeba vytěžit obrovské množství dřeva a kamene. Zaměřte svou pozornost na toto, chcete-li pokročit dále stavbou pozemku, jak chcete.

Najděte neobvyklé předměty a kombinujte je, abyste vytvořili nástroje pro posun vpřed. Postavte paláce, mosty a další předměty, bez kterých bude vaše království prázdným a nepohodlným místem.

Seznamte se s novými postavami, které potkáte na své cestě a dokončete úkoly, abyste získali odměny. Ale nezapomeňte na hlavní děj hry.

Odhalte tajemství zemí, které objevíte, a získejte k dispozici neuvěřitelné poklady.

Vytvářejte figurky zvířat a dalších báječných tvorů, které potkáte na cestě. Hrajte dostatečně dlouho a vytvoříte působivou sbírku.

Dokončete denní úkoly a budete odměněni dárky.

Nenechte si ujít ani den a za to získáte ještě zajímavější ceny.

Svátky a sportovní šampionáty vám umožní vyhrát exkluzivní ceny. Nezapomeňte hrát během tematických soutěží a soutěží věnovaných různým událostem, jindy nemusí být ceny dostupné.

nabídek v obchodě ve hře je aktualizováno každý den. Často dochází k výprodejům a obrovským slevám. Některé předměty lze zakoupit za herní měnu, ty nejcennější lze zakoupit za skutečné peníze. Nákupem v obchodě vyjadřujete vděčnost vývojářům za jejich práci a čas.

Hra se aktualizuje. Neustále přibývají nové funkce, více obsahu a vtipné postavy.

Propojením svých profilů na sociálních sítích ve hře se dozvíte o všech novinkách ještě před jejich vydáním a při připojení získáte štědrý bonus.

Merge Fairy Tales si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned, pohádkový svět zahalený v mlze prokletí čeká na hrdinu, který jej přivede zpět k životu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more