Záložky

Sloučit bajky

Alternativní názvy:

Merge Fables je zábavná logická hra. Zde uvidíte neobvykle barevnou kreslenou grafiku. Zvuk hry je dobrý.

Během hry se s hlavním hrdinou přenesete na tajemný kouzelný ostrov, jehož povrch je celý pokrytý mlhou.

Během hry najdete mnoho zajímavých úkolů:

  • Postavte hrady
  • Odstraňte mlhu a prozkoumejte každý kout ostrova
  • Obnovte začarované postavy a komunikujte s nimi
  • Získejte zdroje na stavbu
  • Vymazat cesty a cesty

Se všemi těmito věcmi nebudete mít jedinou šanci se nudit. Před hraním Merge Fables vás ale čeká krátký tutoriál, ve kterém vám vývojáři vysvětlí pravidla hry. Existuje mnoho her o slučování položek, ale tato z nich může být nejzajímavější.

Sami se rozhodnete, kterou strategii zvolíte. Můžete kombinovat stejné předměty, jakmile najdete tři kopie, nebo můžete nashromáždit více kopií a spojit je dohromady, abyste získali cenné bonusy různých typů.

Postavte hrady hodné královny ostrova. Na stavbu budete potřebovat kameny, dřevo a další suroviny. Je snadné je získat během čištění a průzkumu. Pokud nemáte dostatek místa pro nějaké budovy, stačí rozptýlit mlhu nad částí ostrova a rozšířit své území.

Jak postupujete, najdete další neuvěřitelné věci, jejichž kombinací můžete získat nové dekorační předměty nebo neobvyklé budovy.

Na ostrově je mnoho obyvatel, i když to zpočátku není patrné. Jsou očarováni a aby s nimi bylo možné komunikovat, je nutné kouzlo odstranit spojením několika malých kopií, ve kterých jsou uvězněni.

Poté, po rozhovoru s novými, rozčarovanými přáteli, se dozvíte zajímavá fakta o ostrově a kde přesně se nacházejí magická místa. Zatímco tam, můžete získat úkoly, díky kterým bude hra ještě zábavnější.

Připojujte se ke hře často a nezůstane bez povšimnutí. vývojářů vám dá hodnotné ceny za každodenní návštěvu hry. A pokud nevynecháte ani jeden den, na konci týdne dostanete ještě zajímavější dárek.

Aby bylo hraní o prázdninách nebo při velkých sportovních soutěžích zábavnější, pořádají se ve hře zábavné soutěže s exkluzivními cenami. Je lepší nepromeškat šanci získat tyto předměty, protože jiná taková příležitost už nemusí být.

Poznejte přátele po celém světě v této úžasné hře.

Obchod ve hře se může pochlubit vynikajícím sortimentem. Můžete si koupit spoustu zajímavých věcí jak za měnu hry, tak za skutečné peníze. Nabídky jsou aktualizovány každý den. Nákupy za peníze navíc podpoříte vývojáře a finančně jim poděkujete za jejich tvrdou práci.

Hra je často aktualizována, objevují se nové funkce, opravují se drobné chyby. Přidáno ještě více dekorací a budov, které lze postavit.

Můžete si stáhnout

Merge Fables zdarma na Android přímo na této stránce, pokud budete následovat odkaz.

Nainstalujte si hru hned teď, tajemný ostrov čeká na hosty, kteří budou moci odhalit všechna jeho tajemství!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more