Záložky

Merc Elite

Alternativní názvy: Merc Elite

Merc Elite-line - bez taktická hra na hrdiny, která je dynamická akce, události, které se vyvíjely v budoucnu. Tato společnost Bigpoint střelec navržen ve stylu MOBA. Hráči jsou vyzváni, aby cestovat zpátky v té dávné době, kdy partyzánské války zuřila a soutěžit na různých arénách. Budete schopni aplikovat nejmodernější bojové taktiky. Být v hlavní roli zabijáků, stanete se mise plnit různé úrovně složitosti. Před mnoha krvavých událostí předjet, protože úspěch pouze ti, kteří patří k nepříteli bez kapky soucitu. Zničte protivníky, kteří hledají spolehlivé spojence, zlepšit své zbraně, Suck dovednosti a být schopen cítit zaslouží čestný titul elitní vraha. Samozřejmě, že i tak profesionální, protože netrvalo dlouho a byl voják, ale to neznamená, že se můžete spolehnout na zkušenosti z minulých let. Musíte se držet krok s dobou. Například, pokud je to možné použít zbraň budoucnosti, proč vynechat tuto možnost? Srovnejte předchozí zkušenosti s novými objevy a vést své armády k vítězství!

Merc Elite odolnost hra se liší od požadavků na systém. Herní budou moci projít nikoho. Budete se podílet na krvavých dobrodružství, je vlastník počítače parametrů média. Vše, co potřebujete jít zpět do herního světa - to Merc Elite registrace. Vytvoření účtu znamená vyplnit formulář s těchto oblastech: uživatelské jméno, heslo, zopakujte heslo, e-mailovou adresu, datum narození. Chcete-li přijmout podmínky a naše prohlášení o soukromí jednoduše zaškrtněte a novinek - Automatic. Po provedení potřebné informace snadno stisknout "Play zdarma hned."

Tak si pustit Merc Elite hrát, a teď je čas, aby zvážila návrh podrobnější. Uveďte výhody: vysoce kvalitní 3D grafiky ve formátu, realistické zorné pole, napětí pozemku, postupné posílení postavení, zajímavá práce, zvýšení adrenalinu, promyšlený systém boje, různé režimy a překvapivě velký počet použitých metod. Navíc, tam jsou některé funkce, které uspokojí hráčům tohoto druhu. Během boje se můžete schovat v útulcích, řízení palby, použití kopce, který nemá právo být ve výhodné pozici, jako nepřítel nebude vidět ze zdola nahoru, pokud nemáte s otevřeným ohněm. Doporučená zachytit více důležitých bodů. Pokud se to podaří, pak se ne být zmaten tím, co nepřítel vypadá silný a nezničitelný. Kontrolní body ve vašich rukou, což znamená, že můžete ovládat! Můžete si dát jednu radu. Nenechte si ujít okamžik, kdy můžete provádět tuto snímání - dovednosti a ostražitost z nejlepších asistentů ve válce!

Vyberte si pro sebe prodejní třídu a vpřed - tlama válka absorbovat okamžitě a nebudete mít čas na přemýšlení. Vzít do rukou zbraně a zničit všechny kolem! Když už mluvíme o zbraních. Arsenal opravdu bohatý. Ale pro každou třídu k dispozici určité zbraně. Výčet nějaké smrtící věci, které vám umožní používat Merc Elite on-line hra, která máte představu o tom, co to znamená. K dispozici jsou prodejní automaty a zbraně a pohybovala zbraně a samurajské meče, a další. Není to žít bez vysoce kvalitních desek určených k ochraně. To vše dohromady - zbraně, dovednosti, podpora spojenců, osobní touha získat zpět šampionát - je klíčem k budoucímu úspěchu. Hra je opravdu univerzální a zmocní vaší pozornosti od první minuty. S takovou bohatou hratelnost není nuda! Přidej se - nebudete litovat!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more