Záložky

Tání World Online

Alternativní názvy: MWO

Spousta bojuje s monstry a cizinců chránit lidstvo před vyhynutím, a vrátit se do své nadřazenosti na planetě, která byla ztracena po globální katastrofě - to jsou cíle a cíle na další vesmírná strategie "tání světů" nebo Melting World Online.

Aby bylo možné přehrávat v Tavení World Online, budete potřebovat počítač s nainstalovaným operačním systémem, Windows Vista nebo Windows 7 Procesor Pentium 3 700MHz nebo lepší, alespoň 512 MB paměti RAM. Připojení k Internetu musí být větší než 512 Kb za sekundu. Na obrazovce nastavení, nastavit rozlišení alespoň 1024x768 a 16 bitové barvy. Přímo do hry, budete potřebovat prohlížeč: Internet Explorer minimálně verze 8. 0, FireFox není pod 6. 0 verze, Google Chrome nebo Opera s pluginem Adobe Flash Player verze není pod 10.

Připojte se do hry Tavení World Online se provádí standardním postupem. Na oficiálních stránkách hry, stiskněte tlačítko "play", pak se vám bude ve formě vyplňování zápisu dat Melting World Online. Zadejte své uživatelské jméno, platnou e-mailovou adresu a heslo. Další, přijměte licenční smlouvu a provést primitivní aritmetické, po - ". Začít hrát" Zbývá ověřit, zda úspěšně aktivován ve vašem tání světě on-line registraci a bojovat!

Pokud jste typ hráče, kteří nemají rádi komplikovat jejich pečlivý výběr počátku vlastností herní postavu a dalšími věcmi, pak budete určitě zde. Online hra Melting World Online proti naprosto jednoduchá - přiřadit pilota a auto-robot, který bude řídit. Můžete k jiným účelům, seznámit se s jejich parametry. V budoucnu mohou být zlepšeny, a doplnit vše, dobře, v této fázi hry Tání World Online bude, jak se říká, že vzhledem. Jak budete postupovat přes úrovně, můžete sbírat body a získávat více robotů (až se dostanete až osm), a najmout piloty. A v případě, že hra Melting World on-line vám nedovolí toulat se ve výběru charakteru, výběr zbraň ji nahradit zcela. Dělostřelectvo, kulomety, protiletadlové raketové odpalovací zařízení, granátomety, paprsek a plazmové lasery, atd. atd. Na každou zbraň jeho spektrum působení a využití, takže dobrý odraz, a když to je užitečné pro vás.

Tání World Online online hra, kde se vaše pilotní systém úrovní této dovednosti-úrovní rozvoje. S jejich růst a růst své dovednosti, ačkoli oni jsou distribuovány do celého vašeho týmu, bez ohledu na to, jak moc to nebylo roboty a piloti žoldáci. Sami bitvy vedené v režimu kroku (což je zcela přirozené, RTS). Možná, že někdy je to návykové hry, zatímco na druhé straně - je čas rozhodnout o taktice, nebo si pamatovat, co robot, než ozbrojený, protože když jsou již osm nevyhnutelně začnou šedohnědý. A mimochodem, od této strategie, je tu ještě jedna věc, která je díky hrát hry on-line tání World Online na mysli, a ne unáhleně - ". Body akci" a Jednoduše řečeno, omezit své kroky. Tyto body jsou vynakládány poměrně rychle, a jejich zásoby munice závisí na robota (brnění, zbraně, atd. ) Takže vážení (doslova i obrazně) akce pilotů a roboty - ke svému prospěchu.

Hrát hru tání World Online on-line a rozvíjet svou postavu (tým) vám jsou nabízeny ve třech oblastech: zlepšení taktiky útoku (rozvíjet přesnost, rozsah, poškození), nádrže (to znamená, že věnovat pozornost dovednostem pro přežití), jen proto, aby práce na prospěch jeho týmu (oprava robotů zabývá zásob, její průzkum a těžbu, atd. ). Co dávají přednost nebo rozvinout ve všech směrech, jakmile se rozhodnete.

No, samozřejmě, tání World online hrát sám nějak moc. Skupina boje a duely tajně významně diverzifikovat hru, a co se týče zkušeností bude mnohem užitečnější než boj šéfy singlů. Takže, pozvat své přátele (nebo připojit klany) a ukázat své schopnosti stratég Fanta-vnější svět Tání World on-line! Hra MWO - přesně to, co jste hledali!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more