Záložky

BELLOWS. Země

Alternativní názvy: BELLOWS. Země

Měchy. Land on-line hry - MMORPG hra postapokapsticheskaya zákazníků fantastické motivy. Tato jedinečná kombinace neuvěřitelných událostí, s nádechem fantazie a neuvěřitelných technologií budoucnosti. BELLOWS. Zápis do katastru nemovitostí se dostanete do budoucnosti, kde můžete na vlastní oči sledovat, co se děje ve světě, který se tak změnilo jadernou válku. Katastrofa řídil lidi do rozlehlosti prostoru a vedlo k mutace bytosti, které zůstaly na této planetě. Hmyz a zvířata se obrátil do nebezpečných monster a mutantů přezdívaný krtci kvůli žijí v podzemí, a to brutálně. Lidé vracející se po mnoha letech na Zemi, bude muset bojovat proti všem tom zlém. Třeba zničit krvežíznivých tvorů norovyaschih útok ve většině nečekané chvíli. Lidstvo se na budování databází a vytvoření ochranných opatření za účelem získání ND pro úkryt před nebezpečím všeho druhu. A pokud jde o potřebě opustit úkryt a jít ven do otevřený, musíme použít velké kožešiny. Ve skutečnosti, v zemské atmosféře, dokonce i vzduch je otráven! Tak, že ti, kteří budou hrát v BELLOWS. Země bude muset naučit přizpůsobit a přizpůsobit se různým podmínkám.

Tak, že si můžete stáhnout hru bez problémů BELLOWS. Země, ujistěte se, že váš počítač splňuje následující seznam požadovaných parametrů:

- Operační systém Windows XP / Vista / 7;

- Procesor 1000 MHz

- 64 MB grafická karta s podporou OpenGL 1. 2,

- 256 MB paměti RAM.

Datum měchy ve hře. Země prochází v klientovi. Musíte zadat své přihlašovací jméno a heslo, a přijít s přezdívkou. Také potvrdit soulad s pravidly hry. To je všechno, teď není překážkou na cestě k vzrušující dobrodružství!

Hrát hru měchy. Ty přistane na straně jedné z existujících národů. Jsou jen tři

1 . Opara byl jednou použitý se odkazovat na vojáky v nejteplejším místě bojů. Kromě vězňů z jiných zemí i sem poslali. Můžete si představit, jen takový kontingent! Ale za nějakou dobu se stal nezávislým národem, a v současné době vede svou politiku.

2 . Krada velmi samostatně stojící národ. To se skládá z nezávislých pilotů, kteří v zásadě další život nepředstavuje.

3 . Vyžaduje - národ, kde vládne řád, a obyvatelé úzkostlivě luk před zákonem. Piloti a učenci tohoto národa milují spravedlnost a jsou ochotni se obětovat, jen v případě, že kralovat na věky.

Každý národ má své vlastní město, ve kterém jsou všechny potřebné zařízení. Zde je seznam objektů, které mohou být vykonávány obyvatel: srst shop, internetový obchod, vybavení skladu, výzkumná stanice, modifikace rostlin měchy, opravy stanice, tovární zařízení, výrobní dovednosti. Každé místo je pro určité herní funkce.

Hráči mají postavení, které je určeno na akce, které jsou prováděny ve vztahu k jiné znaky. Můžete mít statut neutrální, žoldák, nebo rebel. Ale kdo jste a která strana by nebojovali, musíte se starat o jejich vlastní rozvoj. Máte k čerpání hlavní vlastnosti - schopnost (schopnost vlastnit zbraň, používejte ochranu, a tak ), Stejně jako další informace, tzv. skill. Dovednosti jsou rozděleny do kategorií, jako Sniper, výroba, specialista obchodu.

Vlnovce. Pozemek se pohodlně hrát, musíte se postarat o dobře ozbrojený a další užitečné vybavení. Arzenál zbraní ve hře je impozantní. Zde jsou zbraně a děla, a phasery, a granotomety a lasery a energetické zbraně a další smrtelné věci. Kromě toho je nutné zakoupit střelivo, které obsahují skořápky, kazety, plazmy, raketové poplatků Phaser díly. Pokud jde o zbytek zařízení k dispozici v safari, reaktory (napájecí zařízení), čipy (další jednotky, které umožňují zvýšit některé z vlastností znaku), opravné sady, tlumiče pérování, teleportatory stacionární těžbu moduly (používá moduly) a další moduly pro horníky a přepravy. No, samozřejmě, hlavní herní prvek - roboty, přezdívaný kožešiny. Jsou to bojovníci, průzkum, doprava, getter. Jak je vidět ze samotných názvů, roboti plnit různé funkce.

Game měchy. Land připravil spoustu zajímavých questů. Úkoly se učí typu, a ty, které vyžadují zabíjení monster a sbírání kořisti. Monsters sebe obrovské množství zde. Tento brouci a slimáky a pavouky a šneky a medvědy a horseflies a jiných nečistot. Ve stejném kořisti, například, odkazuje Venom Sac Spider, Scorpion klešťový, knír Mantis, Worm segmentu, Crystal Green, Magma nádobu a další. Vše, co člověk může získat při plnění úkolů, které mohou být uloženy v nákladovém prostoru. Stojí za zmínku, že držet strachu, že podporuje bezpečnostní položky.

Hra má vše, co pro úspěšné propagaci na vrcholu, hlavní věc - není líný úsilí. Zapojte se do virtuálního světa a ukázat všem svůj talent! Kéž vždy s úsměvem štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more