Záložky

MechRage

Alternativní názvy: Mechrage

Realita planety po jaderném výbuchu, dominance umělé inteligence, brutální konfrontace kolonizátoři v boji o každý metr čtvereční a bitevní obřích robotů - MechRage on-line svět byl vytvořen pro ty, kteří mají vášeň pro sci-fi a cyberpunku styl. Online browser hra MechRage - je masivně multiplayer strategie v první osobě, ve které stojí mocný Mech robota a vytvoří si vlastní kolonii, aby ji ochránil a získávání nových území.

Chcete-li hrát hru MechRage hodí téměř do jakéhokoli počítače s operačním systémem Windows 98/ME/2000/XP/Vista x32/Seven, Procesor Intel Pentium III 800 MHz nebo vyšší, 256 MB RAM a grafická karta alespoň 64 Mb. Pro vás hrát kromě připojení k internetu, budete potřebovat plugin ve vašem prohlížeči nainstalovanou verzi Adobe Flash Player není nižší než 10. 0. Můžete použít Internet Explorer si vybrat alespoň verze 8. 0, FireFox není pod 6. 0 verze, Google Chrome nebo Opera.

Připojte se do hry MechRage k dispozici v několika způsoby:

 • Autorizace pomocí Looki-účtu
 • Použijte svůj účet Facebook pro registraci
 • Pro registrované uživatele Google

Pokud žádná z metod nevyhovuje, pak projít standardním postupem (registrace MechRage) na ofsayte hry.

MechRage on-line registrace na této fázi je u konce.

MechRage on-line hra nemá výběrové charakter postup, ale prostě vám přiřadí kožešiny, která se stane rozšíření svého v této cyberpunku skutečnosti.

Dále, MechRage on-line hra, ve které neexistuje dělení do frakcí, jako takový, a systém hodností spíše konvenční.

Existuje jen specializace - v závislosti na výskytu specifických taktických akcí robota, může to být

 • Bojovník
 • Destroyer
 • Spy
 • Shooter
 • Stráž
 • Tank
 • Výbušný
 • Transporter

Pokud budeme mluvit o osobní úspěchy svého hrdinu robota, bylo by hezké zvednout do hodnosti vojenského velitele - nejvýznamnější hra hodnost. S tímto stavem váš hrdina bude více příležitostí ve hře. Můžete se zúčastnit demonstrace bitvy, které budou vydělávat více a sbírat body a zkušenosti.

Arsenal válečník kožešina je docela dobrý:

 • Plamenomety
 • Laserová zbraň se štítem
 • Rocket

No, samozřejmě, hrát MechRage by bylo obtížné, aniž by její armáda robotů. Umístění ji bezpečně vstoupit do velkých bitev a získat nové území, rozšířit své kolonie. Můžete se také připojit k jedné z aliancí a koloniální války s silnější soupeře. Dalším důležitým faktorem pro kožešiny a vojenskou pověstí - například, když se podíváte na snadnou kořist a zaútočit na slabé soupeře, ztratil respekt pro spojence. Stručně řečeno, pokud budete hrát v MechRage aktivní, důstojný a podle pravidel, si můžete udělat slušnou vojenskou kariéru.

Ale ti, kterým to není zvlášť důležité, můžete hrát hry on-line MechRage v opačném směru a plně vyjádřit při řešení strategických úkolů. Zejména na hry - vybudovat základnu a rozvíjet infrastrukturu - nejvyšší prioritu pro vašeho hrdiny. Chcete-li vytvořit vlastní databázi, budete muset začít montáž obchod, který bude vytvářet pracovní roboty. Pokud dostatečný počet z nich, pak pokračovat s výstavbou dalších zařízení. Těží stavební zdrojů, jako jsou zlaté, křemíku a titanu, vyhledávačů. Můžete také vybavit těžební šachty a získat prostředky od tam.

Jeden hráč smí postavit až pět databází. Každý z nich by měl být jeho osud - základna pro útočné operace, defenzivní, nebo univerzální (záleží na tom, jaký typ budovy bude postavena na jeho území). S nezbytnými zdroji, můžete vytvořit databázi všech typů, které výrazně posílí svou pozici ve hře.

Ze všeho výše uvedeného, ​​můžeme konstatovat, že hrát hry on-line MechRage bude stejně vzrušující, jako ventilátory strategií, a ti, kteří mají zájem v podloubí válečné kosmického charakteru. No, zdravě a vyrovnaný game!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more