Záložky

Mistr větrů

Alternativní názvy: Mistr F.

MasteroftheWindsOnline - bezplatná multiplayerová online hra, zdarma, vyrobený v favoritem mnoha hráčů má žánr fantasy. Online hra MasteroftheWinds pozoruhodné nejen pro své příslušnosti k tomuto žánru. Za zmínku stojí její totožnost, protože udržet ji na dnešním trhu je velmi obtížné herní produkty.

RegistratsiyavigreMasteroftheWinds velmi jednoduché a nebere moc času. Chcete-li začít, budete muset přijít s názvem hry, pod kterým bude podepsána ve hře, a poté zadejte heslo pro přístup ke svému účtu a e-mailovou adresu, na kterou budete upozorněni, že registrace MasteroftheWinds dokončena.
MasteroftheWinds on-line hra, která už má všechny standardní známý mnoha fantasy ras - lidé, orky, skřety, trpaslíky, elfy a trolly. Vývojáři rozhodla, že nebude filozofovat lstivě a použít již milovalo mnoho postav.

Většina osvobozen od všech závodů jsou lidé - nejvíce flexibilní, adaptabilní a vznešené postavy patří do kmene lidí přesně. Je zajímavé, že každá rasa má svůj vlastní jedinečný jazyk mluvený jeho zástupci, ačkoli univerzální dialekt, se kterými komunikace probíhá mezi rasami, je také přítomen. Protože toto, hrát MasteroftheWinds se stává mnohem zajímavější.
Ve hře jsou dost velké množství profesí, které lze zhruba rozdělit do boje a non-boj. Brzy ve hře si můžete vybrat jednu ze tří základních tříd, které budou určovat vývoj pobočku vaší postavy: Rookie - boj třída lidového - výběr z těch, kteří dávají přednost nelítostná bitva cestu obchodníka a studentů kouzelník - základní třída pro všechny, kteří sní pochopit všechny záhady magie a moudrosti.

Každá postava má základní sadu funkcí, které se v průběhu vývoje může být lepší: agility, sílu, inteligenci, vytrvalost, kouzlo a moudrost. Také ve hře existují různé druhy magie, jako je magie vody, ohně, vzduchu, země, dobro a zlo, stejně jako tyto jedinečné druhy magie, jako mávnutím kouzelného proutku těla a ducha magie.

Pokud jste unaveni z nekonečných bojů a válečného života není obracím na vás - se začíná hrát hru MasteroftheWinds on-line, můžete si vždy vybrat cestu míru, zapojit se do výzkumu nových zemí, studium cizích jazyků, rozmanitost kořisti zdrojů a vytváření unikátních předmětů . Tato cesta může být skvělým zdrojem dodatečných finančních prostředků a odborných znalostí, ale nezapomeňte, že děj v této hře vyžaduje větší odhodlání a ochotu bojovat chránit jejich důstojnost a kvůli boji za spravedlivou věc. V MasteroftheWinds hra bude zajímavé pro všechny milovníky složité a epických příběhů.

Pokud je již mluvit o příběhu, situace byla takhle.
Syn elfí bůh Loteriana, Alkabadur rozhodl, že má také právo vytvářet bytosti, kteří věřili, že jejich děti. Ale jeho myšlenky byly černé a magie - slabá, a tak magický svět plný hordy strašlivých tvorů. Alka-Badur byl pronásledován z Nejvyšší rady bohů a našel útočiště v nepřístupných horách, kde on pokračoval experimentovat s černou magií.

Vyvrcholením jeho pokusů byl závod je přesně opačný elfí kmen - Orcs skličující a dojímá se svou ošklivostí. Tak zlé, pomalu, ale jistě, a triumfoval po chvíli starý způsob světě padlého. To znamená, že se každý může stát bohem. A vypukla válka.

Zahrajte si hru on-line MasteroftheWinds by bylo hezké také kvůli kvalitě designérskou výzdobou. Grafika ve hře příjemně spokojeni s jejich pravost a originalitu. Všechny byly získány ve velmi zdravě a jasné otázky o tom, co uživatel nemá vzniknout podivná věc se skrývá pod názvem "strom".

Obecně, on-line igraMasteroftheWinds pouze zanechává příjemný zážitek, a to nejen proto, že je důstojným nástupcem tradic žánru fantasy, ne proto, že má dobrý děj, dynamickou komunitu hráčů, ne proto, že vývojáři jsou vynaložit veškeré úsilí, aby že jejich produkt je vyvinut a vždy byl na slušné úrovni. Není to jedno. A protože tato hra má "kroucení" - příjemné a uvolněné atmosféře, což má zajistit, aby zůstali ve hře déle. A věřte mi, že to uděláte, nebudete litovat jeden bit.
Zaregistrujte se a dokázat, že jste hodni toho, aby se stal skutečným bohem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more