Záložky

Marvel Super Hero Squad

Alternativní názvy: Marvel Super Hero Squad Marvel superhrdina tým

Marvel Super Hero Squad - hrdinný browser hra. Tvůrci hry společnosti triliony Entertainment. Hra je určena pro mladé (dětské) generace. Společnost se snažil vytvořit útulný koutek pro milovníky komiksů a fantsticheskih hrdinů, a přiblížil tento případ s humorem.

Země je v nebezpečí! Mohou přijít do záchranného týmu super hrdinů. Což, mimochodem, vytváříte. Hra se hraje všichni obeznámeni s super hrdiny. Postavy ve hře asi dvacet a všichni jsou komiksových hrdinů Marvel. Přehrát Marvel Super Hero Squad je mít úspěch.

Hra Marvel Super Hero Squad nabízí, než si dávat pozor, aby požadavky na systém, a je to jednoduché:

• průměrné parametry počítače;

• připojení k internetu.

Stejně jako můžete přejít k procesu hry, ale nebylo to tam. Marvel Super Hero Squad registrace stojí v cestě. Nyní stačí jít krok za krokem a správné registrační údaje fázích:

• navštivte oficiální hru Sailly;

• zvolte "Start";

• určit datum, měsíc a rok svého narození;

• zvolte pohlaví (muž nebo žena)

• zadejte své uživatelské jméno, ujistěte se, že je nejméně šest znaků dlouhé;

• Použijte heslo, které alespoň osm znaků

• Opakování vynalezl před heslem;

• souhlasí s tím, že je uvedení klíště, pravidla a zásady důvěrnosti

• zadejte adresu vašeho stávajícího e-mailovou adresu,

• opět zvolte "Další".

A ty jsi super hrdina. Vaším hlavním úkolem ve hře Marvel Super Hero Squad online je vybudovat super tým a hrdinnou obranu svého vesmíru z darebáků a špatné znaky. A to vše v průběhu hry, bude pro vás menší úkoly, pro které bude plnění zadaných zkušenostní body. V jednom z režimů dobrodružství si můžete zahrát šest děje. V bitvě režimu, můžete jen soutěžit s jinými hrdiny, zapomínají na základní úkoly.

V Marvel Super Hero Squad, můžete hrát jako dobrého charakteru a musí být darebák. Dobré postavy nejjasnější z nich, jako například: Captain America, Thor, Hulk, Wolverine, Iron Man, Silver Surfer, Falcon, Spider-Man a mnoho dalších. A i když každý z nich má své jedinečné vlastnosti.

V Marvel Super Hero Squad je možné identifikovat tyto vlastnosti:

1) můžete i bojovat ve čtyřech;

2) Prokázat umění boje, v závislosti na terénu bitvy;

3) Zapojte se do souboje,

4) je možné získat přístup k vedlejší postavy a kostýmy;

5) Můžete bojovat v týmu

6) s objevem fraktály nekonečna dotovat svého hrdinu supervelmoci;

7) Existují další scénáře,

8) zažijete nezapomenutelný dobrodružný příběh v šesti společností.

Hra Marvel Super Hero Squad umožňuje hrát zdarma. Umožňuje příležitost cítit barevný svět komiksů. Můžete vidět všechny komiksových postav. Grafika hrát trochu komické kreslený styl. Proč se předpokládá, že kruh mladší fanoušky. Super hrdinové jsou na vás čeká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more